Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pánikbeteg kismamák hogyan...

Pánikbeteg kismamák hogyan éltétek meg a terhességet?

Figyelt kérdés
Volt gond?Milyen szülés lett?Gyógyszert szedtetek?Én 22 hetes vagyok.Eddig nem volt bajom a gyógyszert is letettem.De ha menni kell valahová,főleg kórházba érzem,hogy valami nincs rendben.Torokszorítás stb..Hangulat ingadozás.
2015. okt. 11. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Èn még csak 14 hetes vagyok, de 1-2x már rámjött a pánik.

Itthon jól elvagyok, csak ha menni kell vhova, nálam sincs minden rendben.

Gyógyszert nem szedek, sosem szedtem, csak nèha egy homeósat szoktam, az hasznàl, ha baj van.

Remélem, nem lesz baj később sem.

2015. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát eddig én is tök jól elvoltam.Azzal sem volt baj,hogy mentem ide oda.Csak,ha kórházban látom a sok beteget akit a műtőbe tolnak stb....Hát remélem később sem lesz semmi!Kb 2 hete éreztem,hogy olyan mintha újra előjönne...Remélem nem fog!!!
2015. okt. 11. 12:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! Csaszaros szülés lett a vége. Szedtem gyógyszert a 12. héttől.
2015. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én terhesség alatt lettem az, ha már előtte az lettem volna, bele se vágtam volna addig a gyerekvállalásba, míg ki nem gyógyulok belőle. Iszonyatosan borzasztó volt, senkinek nem kívánom, szinte minden héten jutott egy roham. Gyógyszert egy szemet nem vettem be, nem is ajánlották és szerencsére a párom nagyon sokban segített, vele vészeltem át a rohamokat.

Szerencsére szülést követően háziorvost váltottam, aki beküldött szakorvoshoz, közel 1 évig jártam pszichológushoz és jógára és most már évek óta teljesen kigyógyultam belőle.

Szóval ezt javaslom mindenkinek, hogy aki az, az először forduljon orvoshoz, gyógyuljon meg és utána vállaljon gyereket, aki meg már az, az pedig kismamaként is tud járni pszichológushoz és akár kismama jógára is.

2015. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy én sem akartam eddig gyereket.Mert az első terhességem után jött ez ki.És orvoshoz nem fordultam vele,De tavaly augusztus felé rá szántam magam.Anti depit szedtem este és napközben 0,25 xanaxot tök jól voltam már gyógyszer sem kellett.Ezért is mertem újra belevágni.De néha úgy érzem kezdődik.Lehet mert már gyógyszert nem szedek.
2015. okt. 11. 16:01
 6/16 anonim ***** válasza:

Azért érzel így kérdező, mert nem jó orvosnál voltál. Sajnos sokan azt hiszik, hogy elmennek egy pszichiáterhez, kapnak gyógyszert és meggyógyulnak. De ez nem így van! Pánikbetegségből gyógyszerrel még senki nem gyógyult meg! Az csak tüneti kezelés, semmi több. Az okot kell megtalálni, ami kiváltja a pánikot és azt kezelni, helyrehozni és így lehet meggyógyulni. Tudod ez olyan, mint amikor valahol kosz van, ezzel együtt büdös és nem kitakarítanak, ha légfrissítővel befújnak. Lehet, hogy a szagot egy ideig elnyomja, de akkor nem lenne büdös, ha kitakarítanának. Lehet, hogy hülye példa, de így van.

Fordulj pszichológushoz és járj terápiára. Ne gyógyszert szedj, mert úgysem gyógyulsz meg tőle és még a babára is hátrányos hatással van!

2015. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kinek mi szokta kiváltani, mik a tünetek?
2015. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem szedek mióta terhes vagyok.Szépen letettem.Az a gond,hogy helyben nincs is ilyen.És nekem inkább az egyedül utazással van gond.És nincs is aki elkísérne mivel mindenki dolgozik.Örülök,hogy a vizsgálatokra eltudok járni és azt megtudom oldani.Mert az sem helyben van sajnos :(
2015. okt. 13. 08:10
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem helyben van.

Én jelenleg egyedül lenni is félek :/

Gyógyszert nem szedek, de homeos bogyót nèha. Az segít.

2015. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát igen az egyedül lét az nagyon rossz.És mi meg most fogunk költözni.Eddig azért a szüleimmel éltünk.Igaz nem messze megyünk,de akkor is külön ház lesz.Te is terhes vagy?
2015. okt. 14. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!