Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami trükk, hogyan...

Van valami trükk, hogyan feküdjek kényelmesen?

Figyelt kérdés
Ha az oldalamon fekszem, akkor a babám nagyon rugdos, gyanítom nem jó úgy neki. Ha a hátamon fekszem, egy idő után szédülök. A hasamon meg már régóta nem tudok feküdni, olyan nagy. Ezért éjszaka alig tudok aludni. 30 hetes vagyok.
2008. szept. 10. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is a 30. hétben járok, és ugyan ez a gondom. Néha 15percenként át kell fordulnom egyik oldalról a másikra és vissza. Hanyatt nekem sem jó, nagyon nyomja a gyomrom a babó. A hason alvás kizárva. Nekem az szokott segíteni ha magamhoz ölelem a nagy pehelypaplanomat, a két lábam közé fogom ez így kicsit tartja a hasamat is. De sajna ez sem mindig oldja meg a problémát. De már csak 10 hét. Kitartás.
2008. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy a harmadik trimeszterben már nem javasolt a sok háton fekvés, bal oldalt javasolják inkább, de a legjobb, ha kipárnázod magad mindenhol, nekem nagyon bejött a szoptatós párna az alváshoz, de megteszi mezei párna is. Sajnos most már egyre kényelmetlenebb lesz és ott a sok éjszakai pisijárat is, de tarts ki, nincs már sok hátra! 33 heteske
2008. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 29 hetes vagyok és ugyanígy vagyok vele, mint Te. Vettem már szopipárnát, kipróbáltam már mindent, de sehogy sem jó, csak félig ülve tudok aludni. Ha valami csoda folytán mégis hagyna a baba az oldalamon aludni akkor is felébredek a fordulásnál, mert nehéz a hasam, ahogy a babó nekifeszíti magát. De már elég jól el tudok aludni ülve is. Kitartás!
2008. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is csak forgolódok egyik oldalamról a másikra, de már az is nehezemre esik. Akkor érzem jobban magam, ha van 3-4 párna a fejem alatt, és egy a két térdem közt.
2008. szept. 10. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az vált be, hogy volt párna a lábam között, bár én oldalt aludtam, a felső lábam kicsit feljebb volt húzva. De ebben az időben én is sokat forgolódtam, később jobb lett:-)
2008. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tettem inkább jobb oldalt fekve tudtam aludni, úgy hogy egy vékony párnát tettem a hasam alá is, a szopis párnát pedig átkaroltam, és az egyik végét a térdeim közé tettem. Gondolom, így kényelmes volt Manócskámnak is, mert hagyott aludni egész éjjel.
2008. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
probald ki a szoptatos parnat. vagy egy tonna parnat :D
2008. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hattal dolj a parodnak,(ha neki ugy nem jo, megteszi a parna is) tegyel 1-2parnat a labad koze, fejed ala, hasad ala, karolj at 1 masik parnat(vagy a parodat, vagy a takarodat)

nekem ez bevalt, foleg ugy, hogy felig haton, felig oldalt fekszem hozzatamasztva a hatamat valaminek.

de sajna valakinek semmi sem segit:-(

ezt a par hetet mar valahogy kibirjuk!!!

2008. szept. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a szopis párna segített, meg persze az, h befordult a drágám végre! Amíg keresztben feküdt nem hagyott oldalt aludni, a háton fekvéstől meg le akart szakadni a derekam! Próbáld meg a félig oldalt, félig háton alvást párnák segítségével! Ha meg már semmi sem jó, gondolj arra, h közel a vége (én is ezzel nyugtatom magam, ha pl nehéz belebújni a nadrágba, vagy "túl mélyre" esik le vmi)! ;)
2008. szept. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!