Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mennétek el ebben az...

Mikor mennétek el ebben az esetben szülési szabadságra? Bírni fogom vajon a 36. hét végéig?

Figyelt kérdés

Főleg otthonról dolgozom, számítógépen, a munkámat szó szerint az ágyba is vihetem, néha kell csak bemennem a céghez, ahol dolgozom, de nagyon rugalmasak és rendesek, tehát ha a végén nem tudok bejárni, szinte biztos, hogy azt is meg fogjuk tudni oldani. Szerződéses munkám van, ezért meg kellett előre beszélni, hogy meddig tartson a szerződés.

A 36. hét végéig vállaltam, hogy dolgozok, a 37. héttől mennék el szülési szabadságra. Szerintetek jól döntöttem?


Kicsit elbizonytalanít, hogy többen kérdezték, hogy bírni fogom-e, meg hogy tudok-e majd koncentrálni. Előbbivel kapcsolatban nem aggódom a munkakörülmények miatt, de utóbbi miatt elgondolkodtam, hogy az vajon mennyire fog menni. A munkám egyébként részmunkaidős is, szóval még az sincs, hogy heti 40 órát kellene folyamatosan dolgoznom, és akkor függesztem fel, amikor akarom, nem igényel folyamatos koncentrációt.


Ti ilyen esetben hanyadik hétig vállaltátok volna a munkát?

Pénzben sem mindegy egyébként, meg csinálni is szeretem. A babavállalásra pedig folyamatosan készülünk, nem akarunk mindent a végére hagyni (a vásárlástól a gyereknevlési könyvekig mindent elkezdtünk időben).



2015. okt. 12. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tökéletes terhességem volt, és jól éreztem magam, a 37. hétig dolgoztam.

Sörözőben. 14 órás műszakban. Bírtam. Nem volt semmi gondom, sokat ülhettem.

A terhesség nem betegség. Miért ne dolgozhatna az ember, ha jól van?

2015. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En is vegig dolgoztam a 36. Hetig.

Pedig az en munkahelyemre raadasul minden nap 1-1 orat kellett buszoznom. A koncentracioval sem volt gondom pedig kemeny szellemi munkam van.

Tehat neked is biztos menni fog, foleg ilyen korulmenyek kozott! :-)

2015. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39. hétig dolgoztam, másik megyébe jártam át vagy céges autóval vagy busszal. A munkám nagy koncentrációt igényelt és elég stresszes is volt, simán bírtam, pedig terhességi cukor miatt diétáznom kellett és nagyon vizesedtem is, ráadásul közben lakásfelújítás is volt nálunk. Ha újra kezdhetnem is így csinálnám.
2015. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!