Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, kismamáknak...

Létezik olyan, kismamáknak készült biztonsági övterelő, amelyet hátsó autóülésen is lehet használni?

Figyelt kérdés
Nagyobb gyermekem nem szokott aludni az autóutakon, és rosszul viseli, hogy nem mozoghat szabadon. Bármilyen gyakran meg is állunk, kellek mellé, hogy szórakoztassam (ujjbábtól a mesekönyvig, stb.) Nincs is ezzel bajom, szeretjük és megszoktuk így, viszont most ismét babát várok, kezd nőni a hasam, és elkélne egy övterelő. Eddig csak olyannal találkoztam, amit első ülés háttámlája mögött kellett rögzíteni. Létezik olyan is, ami hátul is használható?
2015. okt. 12. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam ilyenkor hogy bekötöttem előre az övet, és belebújtam csak a felső részébe.
2015. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van, ezt be lehet kötni hátulra is:


,, Bekötés az iZi Fix csatlakozóval:


A hátsó ülésen a gyermekülésekhez hasonlóan a két csatlakozó segítségével közvetlenül az alvázhoz csatlakoztathatod a magzatvédő övet, nincs szükség a hevederre, és mostantól a hátsó ülésen is biztonságban utazhatsz."

2015. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor sincs semmi baj, ha nem rögzíted. Az úgyis csak azért van, hogy ne kelljen igazgatni magad alatt, miután ráültél. Ha nincs rögzítve, akkor is ugyan úgy működik.
2015. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha le lehet hajtani a kocsitok hatso uleset akkor ugyanugy be tudod mogotte csatolni az ovterelot. En legalabbis igy csinaltam mikor hatul ultem:)
2015. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!