Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak a védőnő pecsétje kell...

Csak a védőnő pecsétje kell az egyszeri anyaságihoz, vagy a fogadott dokié is elég?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Orvosi pecsét kell, minimum 4 db. Védőnő nekem soha nem pecsételt egyik gyereknél sem.
2015. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban adtak mindig a záróval egy A4--es méretű igazolást. Eddig mindig elfogadták. Az új rendszerben állítólag védőnőtől kell papír. Én most szülök és a kórházin kívül tőle is fogok kérni.
2015. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
nekem a védőnő sosem pecsételt. Magánba jártam lett vagy 10 pecsétem, szülés után a doki adott egy papirt amin igazolta hogy hozzá jártam terhesgondozásra és azt kellett mellékelni az anyasági kérelemhez
2015. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Na én ma pont beszéltem a védőnőmmel erről, illetve az igazolásról. Azt jó ha tudod, hogy igazolást kell adjon a védönő a terhesgondozásról egy új szabály szerint, csak még sok helyen elfogadják az orvosi igazolást is.
2015. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a dokim es a vedonom is pecsetelt bele minden alkalommal. Vedono azt mondta hogy szules utan o allit ki egy igazolast hogy hany pecsetet gyujtottem.
2015. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Szüélés után, a kórházban állítja ki az orvos, ha nem, akkor kérni kell, hogy ne felejtse el odaadni azt is.

Ő írja rá, hány alkalommal voltál terhesgondozáson, a védőnőt nekem bele sem számolták tavaly pl.

2015. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Tavaly július óta a CSAK a védőnői igazolást fogadják el az anyaságihoz. Volt egy kis átfutási idő, amikor még bármelyik jó volt, DE mostmár csak azt fogadják el a kormányablakokban az igényléskor.
2015. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy ezérz lepontoztok, gondoltam hasznos információt osztok meg :D gratulálok

4#

2015. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!