Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelent ha már nem hányok?

Bajt jelent ha már nem hányok?

Figyelt kérdés
Holnap lépek a 8. hétbe. Pénteken vtam UH- n minden rendben volt. 6. héttől kezdtem hányni, volt, h naponta többször is, sokszor volt savam. Szombaton- vas. már csak reggel hánytam, tegnap 1* volt hányingerem, ma semmi. Ez baj? Ma megyek a védőnőhöz, megkérdezzem őt is?
2015. okt. 13. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmit sem jelent. Ezek a dolgok jönnek-mennek :) Örülj neki, hogy most épp nincs! :)
2015. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Majd visszajön! Nekem a 6-15 hét között egyik nap elmúlt másnap újra előjött és vagy egy hétig megint rosszul voltam. :) Eleinte aggódtam, később rájöttem minden napot ki kell élvezni, amikor jól vagy! ;)

30 hkm

2015. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igy van, ki kell elvezni minden napot, amikor jol vagy!

Nekem 6. hettol van hanyingerem es hetekig semmi nem maradt meg bennem, iszonyuan legyengultem...

11. heten jobb lett, majd visszatert, pedig 1 hetig tok jol voltam...

2015. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszer sem hànytam, sem az elsőnél, sem most. Egyszer öklendeztem fogmosàskor. Irdatlanul puffadtam, és nem volt étvàgyam. Ennyi tünetet sikerült kikapnom.


Nem jelent semmit, ha màr nem hànysz.

2015. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást! :)
2015. okt. 13. 10:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Na az előbb bepótoltam az elmaradást! :D
2015. okt. 13. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Hánytàl? :D
2015. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaja! :D
2015. okt. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!