Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt az orgazmus terhesen?...

Anneee25 kérdése:

Árt az orgazmus terhesen? Miért fájdogál utána a méhem? Elvetélhetek? 15 hkm

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhesnek nyilvánított az orvos,mert pajzsmirigy beteg vagyok. A méhlepény hátulról tapad nem mondták,hogy a méhszájam nyitott lenne és azt se ,hogy nem szexelhetünk. Behatolás nélküli orgazmus után (olykor közben is) megkeményedik a hasam és fjdogál,ami aggaszt.

Beindulhat a szülés? Elvetélhetek?

Számít a veszélyeztetett terhesség,ha nem vetettem soha és szervileg minden rendben?



2015. okt. 14. 00:29
 1/3 A kérdező kommentje:
*véreztem soha
2015. okt. 14. 00:31
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Én is veszélyeztetett voltam de más okból, nekem tilos volt a szex. Alap esetben neked szabad, mert a pajzsmirigy betegség nem ok arra hogy ne legyetek együtt, viszont ha tényleg úgy érzed hogy fáj a hasad utána akkor én pihentetném a dolgot. De ez én vagyok.
2015. okt. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ha fáj a hasad, és nagyon keményedik inkább egyeztess az orvossal.


amúgy az orgazmus méh összehúzódást vállt ki, egy egészséges terhességnél nem okoz gondot.

2015. okt. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!