Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor kezdtetek kimosni a...

Ti mikor kezdtetek kimosni a baba ruhait? Mivel es hany fokon?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sensitive mosószereket használok mai napig vagy mosószódát a gyerekek ruháihoz. A 35. héten mostam át őket, 40 fokon. Öblítőt is sensitivet. Mindent vasaltam. Textil pelust, ágyneműt, törölközőt azt magasabb hőfokon. Ha valami foltos lett vanishhel kezeltem.
2015. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tomi folyékony, a babás képpel és 34 hetesen mostam ki őket. :) öblítőt nem mertem használni.
2015. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :). Es utana atmostatok mrg oket vagy mar nem?
2015. okt. 15. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is kb szülés előtt 1 hónappal mostam ki őket, aztán ki is vasaltam, akkor még sok időm volt :-D

Utána már természetesen nem mostam ki még egyszer szülésig, csak miután már hordta a baba.

40 fokon mosok sima mosószerrel, amivel a mi ruháinkat is. Nem kell ezt túlparázni.

2015. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 florszi ***** válasza:
én a 35.hétbe szóval egy hete mostam ki a pici ruháit sensitiv mosó gél és öblítővel utána természetesen vasalás :) kis ruhákat 40 fokon a töröközőit textil pelusokat meg az ágyneműt 60 fokon :) ja és nekem a védőnő azt tanácsolta ,hogy öblítöböl ne sokat ne hogy irritálja a babát az illat épp annyit hogy puha legyen :)
2015. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!