Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lesz már szívhang?

Szerintetek lesz már szívhang?

Figyelt kérdés

6 hét 3 naposan megyek jövőhéten a legelső ultrahangomra.

Szerintetek lesz már szívhang?

Ha lesz szívhang és én örömömbe könnyezek kicsit kifognak röhögni? :)


2015. okt. 15. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lesz már szívhang, de ha mégsem akkor sem kell elkeskenyedni, majd lesz. Nem, nem fognak kiröhögni, engem sem röhögtek ki, sőt inkább meghatódott a szonográfus azon hogy én mennyire meghatódtam. ;)
2015. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, de még nem biztos. Kiröhögni nem fog senki, de nem kell idegenek előtt elérzékenyülni. :)
2015. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még olyankor :)
2015. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lányom óvodai ballagásán félre kellett vonulnom mert képtelen voltam magamban tartani a sírást akárhogy szorítottam össze a fogam és tereltem a gondolataimat.

A meghatódás, elérzékenyülés nem döntés hanem embertípus függő.

2015. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. okt. 15. 12:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hetesen volt. Nem rögögnek ki, ha meg igen, kit érdekel?? Én most a 12. hetes Uh-n sírtam, annyira meghatódtam, hogy láttam mozgni, ficánkolni. Erre kérdezi az orvos hogy mi a baj? Basszus, hát mi baj lenne, nem nyilvánvaló, hogy meghatódtam? :D :D
2015. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

HA tényleg a peteérés kb 4 hete volt akkor lesz szívhang már. Ha viszont késöbb volt a peteérés akkor még csak egy nagy pötty lesz. De az sem baj.


Engem pont kirugtak amikor kiderült, hogy terhes vagyok(leépítés), így 5+5 elmentem orvoshoz aki még csak egy nagy pöttyöt látott. egy hét múlva volt enyhe vérzésem, és akkor már volt szívhang. Szerencsére semm nem volt.


A másodiknál csak 10 hetesen mentem el, ésaddigra már egy nagy magzat volt a képen.

2015. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy izgultam az Uh-kon, hogy rendben van-e minden, hogy sosem kerültem ott a helyszínen elérzékenyült állapotba. :)) Csodálatos nézni még az uh-t is, ahogy mocorog, kapálózik, imádnivaló. Az első szívhangos uh amúgy nem túl hosszú, nem tudom, mennyire van ott idő átadni magadat az érzelmeknek. Mondjuk én még örömömben sose sírtam, lehet, hogy nekem ezért nehéz elképzelni. :) Ennyire mások vagyunk. Második voltam amúgy.
2015. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 6 hét 5 naposan voltam az elsőn és már volt szívhangja.

Én nem sírtam,hanem nevettem :)

2015. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor még nem volt, de az eléggé kicsi uh gép volt. Egy hétre rá már volt. Szóva ha még nincs az is belefér.
2015. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!