Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki április végére van kiírva...

Aki április végére van kiírva nem aggódik amiatt, hogy pár nap túlhordás esetén pont bele fog esni az új gyes-gyed törvénybe?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon foglalkoztat,hogy ha pár napot túlhordom,már nem maradhatok otthon annyit a picivel,mint mások!Vihetem már pelenkásan az egy szem bölcsődénkbe,ami a városban van,és esetleg a gondozónő mondja majd,hogy kimondta az első szót.
2010. márc. 16. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan érzésem, hogy sok szülésinditás lesz áprilisban :-D

Szertintem,aki május 10 körülre van kiirva,az is meg fogja indittatni április utolsó napjaiban.

2010. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért,a szülést meg lehet indíttatni saját kérésre,ha nincs egészségügyi indok?
2010. márc. 16. 14:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

pénz beszél, kutya ugat..tudod..

az orvossal simán le lehet ezt boltolni.

2010. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Hihetetlen, hogy ennyire lustak vagytok dolgozni... Egy kis penzert, ami amugy semmire sem eleg kepesek lennetek meginditani a szulest. Szanalmas!
2010. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én május közepére vagyok kiirva,eleget rágódtam emiatt már sajnos.Mondjuk nekem már akkora a hasam,meg nagy a baba is,hogy lehet nem lesz bent addig,jó lenne április végén kibújna,bár nem inditattnám meg emiatt a szülést!Szerintem ne foglalkozz ezzel,úgysem tudunk mit csinálni,főleg Te még jó helyzetben is vagy,ugye,mert áprilisra vagy kiirva.31 hetes kismami
2010. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok,szerintem ez nem lustaság kérdése,hogy szeretnénk otthol lenni 3 évig a babával,úgy ahogy ez eddig ugye sok mindenkinek járt.
2010. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Otthon maradhatsz most is, csak legfeljebb nem kapsz penzt... Ha ferjed eltart legyen, de ne indittasd meg a szulest azert a kemeny 20 ezer forintert havonta...
2010. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem pl + 1 évig 100.000 ft nem 20.000 :-(
2010. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is "szívás"!

Semmi köze ahhoz hogy valaki szeret-e dolgozni vagy nem!

Én április 12.-ére vagyok kiírva:-)

2010. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ápr.29.-re vagyok kiírva, úgyhogy eléggé április vége én is:) ! Bízom benne, hogy nem fogom túlhordani, egyébként tényleg lehet kérni a szülés megindítását, hogyha nincs egészségügyi akadálya akár a babára, akár a mamára nézve! Egyébként majd bevetünk minden házipraktikát, hogy időben kibújjon a Babó!:))

Aki pedig szánalmasnak talál minket, annak csak annyit üzennék, hogy bár olyan országban élnénk, ahol könnyű lenne egy gyerekes anyukának munkahelyet találnia, emberséges, nem éhínséges fizetésért!!! És igenis legyen meg a lehetőségem, hogy ha úgy alakul, és nem találok munkát, akkor maradhassak a Drágámmal itthon nem 2, hanem 3 évet!

Gondolkozz mielőtt beszólsz, és örülj, ha nincs gondod a pénzre!!!

2010. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!