Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl alacsony Szabad B-HCG,12....

Túl alacsony Szabad B-HCG,12. héten, kombinált tesztnél, mit jelent?

Figyelt kérdés

Ma jött meg a kombinált tesztem eredménye. Első ránézére jó, 1:10000-hez, viszont a Szabad B-HCG értéke nagyon alacsony. 13 ng/ml, 0,35 MoM. És írja is hogy az érték nagyon alacsony.

Hívom előbb a laboros orvost, mondja, hogy nem tudja mit jelent, utánanéz. Később visszahív, hogy utánanézett, valóban alacsony, mert 20 lenne az alsó határ, viszont nem tudja mit jelent, hogy alacsonyabb. Azt mondta hogy megkérdezte egy másik kollégáját és az sem tudta. Délután elvittem az eredményt a nőgyógyásznak, ő is csak mondja, hogy szuper, jó lett az eredmény. És akkor kérdezem tőle, hogy jó, de mi az az alacsony érték, erre konkrétan megmondta, hogy nem tudja, de ne foglalkozzak vele, az számít, hogy a kockázat alacsony, ne aggódjak. Próbáltam neten is keresgélni róla, de nem igazán találtam semmi kézzelfogható infót.

Volt esetleg valakinek hasonló?


2015. okt. 16. 18:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!