Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek most mi van?

Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
Szóval 11.en kellett volna hogy meg jöjjön de nem jott. Nagyon faj a mellem es a mellbimbom is. Ennyire meg sosem fajtak. Ha melltarto van rajtam akkor azert faj ha nincs akkor meg túl nehezek. Akármilyen anyagú póló is zavar ha nincs rajtam melltarto. Először azt gondoltam terhes vagyok, egyből ez jutott az eszembe de 2 napja csináltam tesztet es negatív lett. Olyan létezik hogy megis terhes vagyok? Mar 2 hete nem lattam a párom mert most a szuleimnel vagyok szóval az sem lehet hogy túl korai volt a tesztelés. Sokat járok pisilni is de az szerintem csak a sok kávétol van. Kerlek akinek van valami tanácsa vagy ötlete az írjon. Köszönöm szépen előre is.
2015. okt. 19. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinalj megint majd tesztet es ha negativ menj dokihoz
2015. okt. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okes koszonom szepen.
2015. okt. 19. 06:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen...mást nem tudsz csinálni mint várni egy kicsit és újra tesztelni.Mikor volt az utolsó együttlét? Mert lehet kései ovud volt. Ha az is negatív és nem jön meg keress fel egy orvost!
2015. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6-7.en volt az utolsó együttlét, 11.en kellett volna meg jönnie 15.en teszteltem (ami negatívra volt) es most van 19. Tesztelek egyet ma es megírom majd a választ. Köszönöm.
2015. okt. 19. 19:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Negatív*
2015. okt. 19. 19:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!