Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Név és kocsi kérdés?

Név és kocsi kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,most várom a 4. gyerkőcöt,meg nem tudjuk a nemét(24 hetes vagyok).Tanácstalanok vagyunk nevekben,egyszerűen nem tudunk semmi olyat ami jó lenne.Bár van még idő:)

Első kislanyunk Dorina Zoé,kisfiunk Gergő Ármin,legkisebbünk Lili Emma.Hátha ez segít,remélem hogy találunk valami megfelelőt a törpikénknek.(eddig úgy állunk hogy Virág,Kata,Lotti,Tamara,Bora és Marcell,Vince,Félix,Zolta,de ezeket mégsem érezzük "huudejonak",egyik nekem nem másik a páromnak nem tetszik.

A másik kérdés az autó.Most van egy peugeot 308 és egy nissan quashy(ezt nem tudom pontosan mert céges és a férjem használja)kocsink,mindkettőnek van pótülése azt hiszem,de a peugotnak tuti.Szóval 5+2 férőhelyes.Jo ötlet a két nagyobbat (januárban 5 éves és 2,5 éves)oda hátraültetni,a két kicsit meg úgyanúgy előrébb(januárban lesz 1,5 éves és ugye a tesó aki akkorra várok)vagy kell egy másik kocsit vennünk?


2015. okt. 19. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Léna Emília, Dóra Zita, Rita Abigél, Luca Sára, Liza Janka

Lőrinc Ákos, Vencel Ádám

2015. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tamara Kata és Vince Félix, szerintem tök jól beillene a sorba.
2015. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!