Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama hordhat sima jeggingset?

Kismama hordhat sima jeggingset?

Figyelt kérdés
Multkor vettem a c&a-ba egy gumis dereku farmert (jeggingset). Egyatalan nem szoros,igazabol a felso derek resze nincs... Ez "egeszseges" viselet kismamanak vagy nem ajanlott? Vagy erosen javasolt a kismamanadrag? 29hkm
2015. okt. 19. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy... régen sem volt. Az első terhességemnél nem volt kismamaruhám, a megszokott ruháimat hordtam (csípőfarmer) és hosszú felső. Teljesen egészséges kislány lett. A második terhességnél vettem egy kismamanacit, használtam is de hogy őszinte legyek semmiben nem különbözött a sima gatyától, csak az ára volt dupla annyi, mertház az terhesgatya...
2015. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Az a lényeg, hogy ne lógjon ki a pocakod és a derekad és ne szorítson, akkor is kényelmes legyen, ha leülsz-

Ezeket kell szem előtt tartani öltözködésnél.

2015. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármit hordhatsz ami nem szorít.
2015. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hosszu pulcsival hordom,pocak derek nincs kint.
2015. okt. 19. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordtam kismamanadrágot. Gumis derekú rövidnadrág volt melegben, leggings mikor hűvösebb idő volt. Tavasszal/nyáron voltam kismama. De a lényeg, hogy lazább gumis derekú nadrágok teljesen kényelmesek voltak még az utolsó hetekben is.
2015. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kenyelmes, akkor hordhatod.

En sem akartam tul sok terhesnadragot/szoknyat venni, jo otlenek tunt leggingsben jarni. De sajnos (hiaba vettem laza derekut es egy szammal nagyobbat) a 30-as hetekben mar nagyon nyomta a hasamat, foleg amikor ultem. De en felhuztam a hasamra, mert nem birtam elviselni, hogy pocak alatt legyen.

2015. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Ha kényelmes, akkor hordjad nyugodtan.

A kismamanadrág nem javasolt, én mondjuk azért vettem, mert télen voltam terhes és fázott a hasam és a derekam is.

2015. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem mind kényelmetlen, falra mászok tőle, ha valami egy picit is nyomja a hasam, de ha neked jó, akkor nincs gond.
2015. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha találsz kényelmes kismamanadrágot, megéri megvenni, mert a terhesség után is tudod még hordani egy ideig. Én 7 hete szültem, még terhesnadrágot hordok, mert sajnos a hasam még nem az igazi. Kifejezetten jó, hogy az a magasított derékrész kicsit tartja a lazább szöveteket. Sőt, télen kifejezetten jó lesz még akkor is, ha visszafogyok, mert fedi a derekamat, és én elég fázós vagyok. A magasított része amúgy is rugalmas, jól tart normál alakon is.

Mivel a terhességed hideg időkre esik, én vennék a helyedben, mert tuti nem fázik majd a hasad.

2015. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!