Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan folyik rólam a víz....

Állandóan folyik rólam a víz. Mindenki fel van öltözve én meg izzadok. Miért? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
36. hetet töltöm, és nem vagyok sovány. Ez tény. De iszonyú, sosem volt még ilyen gondom. Egész nap tiszta víz vagyok, nyirkos a karom, hátam, nagyon kellemetlen érzés. Folyton melegem van, egy szál pólóban is, míg mások vastag pulcsiban ülnek mellettem. Használok izzadásgátlót, és van, hogy reggel és este is zuhanyozom, mégsem frissülök fel. Szinte tíz perccel fürdés után megint melegem van. Ez normális? Semmi betegségem nincs, se magas vérnyomás, se semmi. Mit tehetnék? Vagy ez már végig így marad?
2015. okt. 20. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos vagy esetleg?
2015. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hormonok. Nekem az elejen volt ez. Nagyon kellemetlen volt marcsak azert is mert mindig budosnek ereztem magam barmit hasznaltam. Aztan szerencsere elmult.
2015. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, túlsúlyos vagyok, de terhesség előtt is az voltam, mégsem volt ilyen problémám. Mindig nagyon figyeltem rá, nagyon ápolt nő vagyok. De ez a helyzet most kilátástalan. Még a hajam töve is vizes egész nap. Már komolyan kiborulok magamtól.
2015. okt. 20. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Bizony a hormonok... én meg pont fázós lettem, pedig sosem voltam fagyos. Nem hiszem, hogy lehet tenni valami ellene.
2015. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindig fázós voltam a terhesség végére meg izzadtam állandóan és melegem volt.
2015. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmi köze ehhez a hormonoknak, legalábbis az izzadáshoz, a testsúlyhoz annál inkább. A gebék fázósak, a túlsúlyosak izzadnak, nagyjából ennyi a válasz.
2015. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek.


Nem értek egyet az utolsóval, szimplán csak személyes tapasztalatomból kiindulva. 1 éve nem izzadtam, sőt, 2 hónapja sem izzadtam, most meg végem van. A súlyom nem változott jelentősen, szóval én nem hiszem, hogy a terhesség alatt felszedett néhány kiló miatt hirtelen izzadós lettem. Más okot keresnék. Az más kérdés, hogy sosem voltam fázós, természetesen biológiai tény, hogy a zsír szigetel... stb. De ez csak annyit magyarázna, hogy miért nem fázom, vagy miért fázom később, mint a "gebék" (ez azért elég durva megfogalmazás, szintén elég tiszteletlen, szerintem). Az izzadást, főleg ilyen mértékben, nekem nem magyarázza a túlsúly.

2015. okt. 20. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:
En sem erzek egyet en nem vagyok tulsulyos es az elejen bizony nek is volt. Ezek a hormonok. Valaki fazik valaki.izzad es melege van. Ennyi
2015. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hormonok inkább az éjszakai izzadást okozzák de akkor sem a túlsúly szerintem, én pl átlagos testalkatú vagyok és 11 kilóval voltam több mikor szülni mentem. Akkor is izzadtam a végére. Lehet a vizesedés vagy talán a szív pluszmunkája a megnövekedett vérmennyiség miatt, én inkább erre gondolnék. Pulzusom nekem a nyugalmi is 100 körül de inkább kicsivel felette volt az utolsó hónapokban.
2015. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne abból indulj ki hogy egy éve nem izzadtál. A korral előrehaladva izzadni fogsz túlsúlyosan, és egyre krónikusabban. Kezdj el fogyózni és sportolni. A sok testzsír nemhogy felmelegíti, de egyenesen felforrósítja a testet. Kb. olyan mintha vastag kabát lenne rajtad.
2015. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!