Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó kérdés! Ha elmegy,...

Nyákdugó kérdés! Ha elmegy, akkor állandóan folyik?

Figyelt kérdés
37+4 hetes vagyok, 1 hete hétfőn még csak átlátszós véres valami ment el, pénteken viszont kijött egy nagy darab kocsonyás, barnás-véres valami, és azóta is folyamatosan folyik, pl. ha zuhanyzok, akkor is távozik, és sok pisilésnél is! Meddig folyik ez? Olyan kellemetlen, mert eddig száraznak éreztem magam! Holnap megyek ujra dokihoz!
2010. okt. 25. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ez akár szülés gyanús is lehet.A nyákdugó távozása után folyamatosan tágulsz szerintem.Nekem mindkét gyerekemnél a nyákdugó távozása utáni napon meglett a baba,természetesen van,akinél ez több idő,de nekem akkor is gyanús.Semmi fájásod nincs?
2010. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, egész éjjel menzis tünetek voltak, fájt a hasam, de csak enyhén, meg a derekam, de volt hogy elmult, de ezt a folyást egész éjjel éreztem, szóval úgyhogy mindig nedves volt! Napjában nem igen vannak fájások, tegnap volt délután enyhe menzis érzés, meg 1-2x szurkálás, de elmult! Meg nagyon sokat feszülök! Nagyon várom már mikor jön el az ideje, de majd meglássuk!
2010. okt. 25. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia,megint első vagyok,hát szerintem Te rendesen tágulsz már!A mensi szerű görcs az a tágulás jele.Szerintem nemsokára szülni fogsz!Irigyellek piszkosul!Írd majd meg,hogy holnap mit mondott a doki,ill. ha netán baba lesz belőle azt is!Szorítok,hogy minél előbb kezedbe tarthasd a gyermekedet!Fiú,lesz,vagy kislány,hogy fogjátok hívni?Üdv:Kriszta
2010. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én meg nagyon izgulok, elősször is a babamozgás miatt, mert mások azt mondják vagy írják, h. nagyon aktív, nekem is szokott mozogni, de nem megállás nélkül! Gondolom nagy baba lesz, leheth. tényleg nincs helye, ezért mozog kevesebbet! Fiúcska lesz, Balázs, első baba! Hát holnap ha végeztem dokinál, irok! Szia addig, és kösz a válaszokat! :)
2010. okt. 25. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,megint én,a babamozgást figyeld,de ne aggódj emiatt különösebben a lényeg,hogy időnként érezd a mozgást.Első lányom a szülés előtti pár napban lelassult,a második viszont aktív volt,tehát ez is eltérő.Nagyon szép nevet választottatok!Majd írj,hogy mi volt a dokinál.
2010. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,mi van veled?Talán már meg is szültél?
2010. okt. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!