Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok babakocsi márkákat,...

Mondanátok babakocsi márkákat, amiből max.100. 000-ért lehet venni multifunkciós babakocsit? (ha van ilyen)

Figyelt kérdés

Ha linket vagy konkrét típust küldötök, annak még jobban örülnék.

Köszönöm.


2015. okt. 21. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van.

Nekem ilyen volt, csak zöld színben: [link]


Én itt vettem az Elefániban, nagyon szeretem ezt az üzletet. Itt még van néhány 100 ezer alatti kocsi:

[link]


Brendont nem ajánlom, ott ha találsz is 100 ezer alatt, a babahordozót külön kell megvenni, ami általában plusz 30 ezer. Legalábbis mikor én kerestem kocsit, már 2 éve, akkor így volt.

Én szerettem a Quatro-t, persze lengyel ez is, de 100 ezer alatt ilyenek vannak. Nekem semmi gondom nem volt vele, még defektet sem kaptam egyszer sem vele. Ha nem akarsz tömegközlekedni vele, akkor tökéletes, járt hozzá lábzsákok, pelenkázótáska, esővédő, pumpa.

2015. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezen az oldalon sztem jók vannak, innen választunk mi is.

2015. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a Dorjan Danny Sport babakocsi vált be. Minden szempontból tökéletes nekünk :)

Akiknek ajánlottam és vettek ők is csak dicsérni tudják.

1. pumpálható kerék

2. Boltban akár 1 helyből megtudsz fordulni!! Ez hatalmas Plusz

3. Kényelmes

stb

olvass utána :))

2015. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baby Merc :)
2015. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk: [link]

csak más színben, Kikában 80 ezerért. Igaz, ez alapesetben drágább, de le volt árazva. Érdemes benézni, mert most szórják ki a babakocsikat (azt mondta az eladó, hogy azért van ez is ennyire leárazva, mert már nem akarnak babakocsikat árulni, és ami megmaradt, attól már szabadulnának). Ez pl. 140 ezer helyett volt ennyi, szóval azt hiszem, jól jártunk :)

2015. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!