Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül a szülés ha...

Mennyibe kerül a szülés ha nincs fogadott orvos? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy sztk-s orvoshoz járok, ő még pénzt nem látott viszont mindig nagyon kedves és alapos volt eddig, neki mennyit adnátok? Nem vagyok biztos abban hogy elfogadná, de szeretnék neki adni pont azért mert eddig is normális volt.Nem lesz fogadott orvos, de neki szeretnék jelképes összeget adni.A szülésnél csak a szülésznőnek kell/illik adni vagy az orvosnak is? Ha igen mennyit? Ikrekkel vagyok

terhes és szinte biztos a császár. .. Előre is köszönöm a válaszokat :)


2015. jún. 30. 22:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném első terhesség, nagyon tapasztalatlan vagyok:)
2015. jún. 30. 22:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező fizetni se dokinak se szülésznőnek. Én majd csak akkor adok,ha tényleg megfelelő az ellátás , higiénia stb és a csecsemős nővérnek + a szülésznőnek,mert ők dolgoznak nem a doki
2015. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dokinak szerintem 30-60 körül, bár előzetesen rá lehet kérdezni, hogy neki mi az elképzelése.

Szülésznőnek 10-30 között, teljesítményétől függően.

2015. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem kéred fel, kicsi az esélye, hogy pont ő lesz bent.

Ha meg nem fogadsz fel senkit, akkor nem kell adni senkinek semmit.

Nekem volt fogadott orvosom, hogy 50.000-et adtam neki, a szülésznőnek meg a férjem adott egy 5000-est, de nagyon megörült neki, egyből másképp állt hozzánk.

2015. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lienci ***** válasza:
Nem volt fogadott orvosunk, sem szülésznőnk. Senkinek nem adtunk semmit.
2015. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező fizetned, ráadásul kicsi az esély, hogy ő lesz ott a szülésnél.

Fogadott orvosomnak 60 ezret, fogadott szülésznőmnek 30 ezret adtunk.

2015. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! A Terhesgondozásos orvos nem praktizál kórházban sajnos.
2015. júl. 4. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!