Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elofordult nalatok hasmenes...

Elofordult nalatok hasmenes az elso trimeszterben? Marmint nem gyomorrontastol, hanem ugy altalanos jelensegkent.

Figyelt kérdés

A harmadik babaval vagyok a 9. hetben. Az elso ket terhessegemnel nagyon oda kellett figyelnem, hogy ne legyen szekrekedesem.

Most meg epp az ellenkezoje van, naponta legalabb 3x megyek wc-re.

Eloszor azt hittem, hogy osszeszedtem valamit, de nem, ez allandosulni latszik.


2015. okt. 21. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A 3-szor kakálás önmagában még nem feltétlenül hasmenés, csak ha már vizes és ennél is gyakoribb. Egyébként a terhesség elején nagyon felgyorsul az alapanyagcsere, én is többször mentem wc-re egy nap. És hasmenés is előfordult néhányszor, sőt, most is alkalmanként, de én alapból hasmenős fajta vagyok.

26+5 hkm

2015. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én első babával vagyok 11. hétben, és nekem kb két héttel ezelőttig eléggé hasmenésem volt, napi 3 volt a minimum, de azóta már csak ritkán van hasmenésem. Mondjuk én amúgy sem vagyok székrekedéses típus, de tény, hogy kifejezetten hasmenésem volt hetekig. Nem tudom, hogy normális-e, de szerintem igen, mert én nem éreztem rosszul vagy gyengébbnek magam, hanem csak normális volt a közérzetem és az erőnlétem is.
2015. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!