Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt állapították meg, hogy a...

Azt állapították meg, hogy a méhlepény elkezdett leválni. Ez fog javulni, vagy már csak rosszabbodni? Vagy csak megmarad az a kis leválás?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hányadik hétben vagy?
2015. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22. Hét
2015. okt. 21. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nem hangzik annyira jól. A doki mit mondott?
2015. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az már vissza nem tapad, ha erre gondolsz. De ha nagyon vigyázol magadra (és szerencséd is van), akkor fenntartható ez az állapot. Lényeg, hogy ne váljon le tovább, és főleg, hogy ne vérezzen. Befektettek kórházba?
2015. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem levált egy darab, távozott is, nagyon véreztem. van lett a helyén egy haematoma, nem is tudom hány hétig feküdtem, csak pisilni kellhettem fel, még a mindennapos gyors zuhanyért is szóltak a nővérkék, hogy nem kéne...


majd felszívódott és újranőtt vagy mifene ott a lepény.

2015. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!