Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény meszesedése 21...

Méhlepény meszesedése 21 hetesen. Kell félnem?

Figyelt kérdés

1. fokban meszesedik a méhlepény, azt mondták nincs probléma, jó az áramlás is, legközelebb 5 hét múlva kell mennünk ultrahangra! Nem sok ez az idő?


Volt valakinek ilyen? Aggódunk!!!



2015. júl. 9. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok az 5 hét, ha harmad fokban lenne érett később, tuti nem 5 hét múlva hívnának vissza.

Én úgy tudom normál esetben is kb ekkor lesz első fokban érett de azért plusz kálciumot ne vigyél be, attól is meszesedik. Az orvos amúgy tuti mondta volna, ha baj van.

2015. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódjatok
2015. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönjük. Elmentünk 5D-re és ott ilyesztettek meg, hogy nem csak külsőleg de belsőleg is vannak pontok.... ami meszesedésre utálnak, s ott mondták irány a dokink. A saját privát orvosunknál megnézett minket egy genetikus, azt mondta amig az áramlás jó addig nincs progléma, a baba is normál súlyú, 21 hetesen volt 374 gramm, és olyan 25 cm.


Korábban jöhet a baba ilyen esetben? A meszesedéstől lehet leválás? Parázunk mert első baba, lombikkal fogant és féltjük :)


Egyébként minden rendben vele, aktiv aranyos, ultrahang szerint kis mosolygós baba :)

2015. júl. 9. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha azt mondta az orvos hogy rendben és 5 hét mulva menjetek akkor minden oké ne aggodj,


A további kérdéseidet pedig a dokival beszéld meg. ő tud ezekre megfelelően válaszolni az állapotod ismeretében

2015. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

írtak fel vérkeringés javítót?

én 31/34 hetesen voltam I-es és írtak fel.

2015. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, nem lesz gond. Nekem is meszesedett a lepényem, viszonylag korán. Nekem 30. hét körül vették észre, akkor II. fokban volt érett, doki erre még azt mondta, hogy jó az. Később 38. heti UH-n már II-III. fokban érettet írtak UH után. Ennek ellenére 42. héten született a fiam, úgy kellett indítani a szülést. Teljesen egészséges :)

A vérnyomásoddal minden ok? Mert nekem a terhesség vége felé ki-ki ugrott. Volt, hogy 150-160-as volt a vérnyomásom. :S

Anyukámnak elvileg (úgy emlékszik) normális volt végig a vérnyomása, mégis meszes volt a lepénye velem és én is időre születtem, egészségesen.

Nyugodj meg, pihenj sokat, a vérnyomásodat meg nézegesd. :)

2015. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Azt mondták,hogy amíg az áramlás jó addig minden oké. Ma voltunk kontrollon, 578 gramm a manó, 23 hetesek vagyunk pont ma (doki szerint holnap). Méretek is jók és az áramlás is. A lepény érik, de nem kell vele foglalkozni, maximum előbb érkezik meg a a manó. Mocorog ezerrel,úgyhogy egyenlőre nyugodtak vagyunk.


A vérnyomás teljesen jó. Dagadás van, más nincs :)

2015. júl. 22. 19:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2015. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia.


Köszönjük jól, lábdagadás, minden napos szédülés és hasfájás kiséretében, de már 29 hetesek vagyunk és kb 1500 grammosak :) S te?

2015. szept. 5. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:

És a lepény hogy áll? :)

Köszönöm, én már lassan szeretnék szülni, 37 hetes vagyok és nagyon fáj a derekam egész nap.

2015. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!