Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan aki a...

Van köztetek olyan aki a terhessége alatt utazott repülővel? Ha igen akkor hanyadik hónapban? A gyereknek nem lett baja?

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

En terhesen utaztam haza repülőgépek "8 hetesen"

Nen lett semmi bajom.

De mivel sargatest elegtelensegem volt igy mar nen utazhatam vissza mivel veszélyeztetett terhes lettem.


Mindenfele kepen beszéld meg az orvosal!!

Ha semmi problemad panaszos nincs akkor valoszinu az orvos sem fogja tiltani a repülést!

2015. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13, 16 es 20 hetesen utaztam repulovel es ikrekkel voltam terhes. Semmi bajuk nem lett, mar 15 honaposak :) Az elso es az utolso trimeszter masodik feleben nem ajanlott repulovel utazni.
2015. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mivel mi akkor Angliáan éltünk többször is utaztam,utoljára a 33.héten,nem lett baja senkinek.

Ha egészséges kismama vagy és a babával is minden rendben,bátran utazhatsz

2015. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Első és harmadik gyerekkel is utaztam 16 hetesen. Nem volt belőle baj.
2015. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Terhességtől, és orvostól függ, hogy mit ajánl. Nekem nem javasolták a repülést az első és a harmadik trimeszterben, azt mondták, hogy a 2.-ban a legkevésbé káros, így én nem repültem végül, pedig nem volt egyébként semmi gond nálam, de nem volt létfontosságú. Az elsőben az a minimális sugárzás sem jó, mikor fejlődnek a legfontosabb szervei, és utána sem éppen a legjobb, de azt sem lehet mondani, hogy rosszabb egy 1,5 órás repülőút, mint 20 órát zötykölődni egy buszon.


Arra figyelj majd, hogy a kapun ne menj át, hanem szólj, hogy baba van.

2015. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
16 hetesen utaztam az elsővel Miamiba, semmi baja nem lett, most 6 éves nagylány már. Az első és az utolsó trimeszterben nem ajánlott, amúgy lehet.
2015. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A 3. babat varom, repultem mindegyik terhessegem alatt mindegyik trimeszterben es soha nem volt gond.
2015. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most az 5-ös válaszon mi nem hasznos? Nem saját véleményt írtam, hanem szakemberét, na mindegy.
2015. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, nekem mindegyik hasznos:))
2015. okt. 22. 16:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Az első terhességem alatt utaztam repülővel, olyan 10 hetes lehettem. Nem volt semmi extra, ugyanolyan repülés volt, mint bármelyik. A gyereknek mi baja lett volna?
2015. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!