MKs kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
3 hetes terhes vagyok és nagyon fáj a hasam és a derekam is. A melleimben a mirigyek hatalmasra duzzattak és nagyon fájnak.Volt egy kis enyhe vérzésem is de az orvos azt mondta nincs baj kiírt méherősítőt. Takarítónőként dolgozom erős tisztítószerekkel amik szerintem károssak a babára az orvos tudja h milyen munkát végzek ugyanis náluk takarítom a rendelőket az övét is, mégsem írt ki vagy mondta zat h mondjak fel, most a kezelőorvosom kiírt de csak egy hétre mert ő nem tud tovább. Félek h elveszítem a babát az első és nem tudom hogy ezek a jelek normálisak e?
2015. okt. 23. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az orvos azt mondta nincs baj ,akkor jó esetben nincs.

Amikor dolgozol ,használj arcmaszkot.Sok helyen lehet kapni.

2015. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ujjaimat tönkretették a tisztítószerek úgy h cérna és gumikesztyüt is használtam azt mondta a bőrorvos hogy mindegy mit fogok felvenni áthatol rajta akkor nem hiszem h a maszk annyira megvedene a belélegzéstől amire a nőiorvosomon kívül az összes többi orvosom azt mondta h ártalmas a magzatra és nem dolgozhatok, főleg ilyen alhasi fájdalommal ha csak nem szeretném elveszíteni a babát.
2015. okt. 23. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj másik nőgyógyászhoz azonnal. A doki a saját érekeit nézi, nem a tiédet, nem ír ki, mert az nekik költség (táppénz egy részét a munkáltató fizeti, valamint amíg babázol, gyűlnek a szabik amiket ki kell fizetniük majd, sőt, normál felmondásnál járhat végkielégítés is).
2015. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!