Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudni szeretném hol kezdjem...

Tudni szeretném hol kezdjem merre menjek mit csináljak? Hármas ikrekkel várandós vagy akiknek hármas ikrei vannak kérem segítsenek.

Figyelt kérdés
Hármas ikreket várok, még nagyon az elején vagyok, de fogalmam sincs hogy mikor mennyi idősen fogadjak orvost, hogy lenne jó hogy azért ne hagyjak a dokiknál több 10 ezer forintot vagy akár 100-at. Három kórházat ajánlottak, a nőiI-es nőiII-es és a Máv. Kérlek benneteket segítsetek nekem ki merre indult el, hogy kezdte, mit csinált. Tudtok e olyan fórumot ahol 3-as ikresek beszélgetnek, én kerestem de nem találtam működő oldalt. Hát ha ott is tudnék tapasztalatot szerezni, mert most nagyon bonyolult minden. Előre is köszönöm.
2015. okt. 24. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy négyesikres kora terhes kismama írt pár napja, ha hondolod megkeresem, ès felveheted vele a kapcsolatot :)

És gratulálok! :)

2015. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én orvosomnál tudom,hogy születtek már hármas ikrek.ő a SoteIen van.de tuti,h folyamatosan kellene magánrendelésére járnod,ami ugye a végére tuti több lesz,mint100szüléssel együtt.
2015. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg köszönném a segítséget.
2015. okt. 24. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok a négyesikres kismama.Én fogadtam orvost már egyből,bár szerencsés vagyok,mert nagyon jóban vagyunk a szülész dokinkkal, ugyanis a fiamat is nála szültem. Szerintem nagyon fontos hogy legyen valaki akihez fordulj ilyen esetben, a hármasiker-terhesség is veszélyes. Nekem azt javasolták, redukálják őket 2 babára. Még nem tudjuk mi lesz. Boldog babavárást és jó egészséget kívánok!
2015. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia 4/4!

Hanyadik hétben jártok? Mi is gondolkodtunk rajta hogy redukáljanak egyet. Nálam ugye úgy van hogy van egy egypetéjű ikerpár és egy aki egyedül van. És arra gondoltunk hogy akkor maradnának az egy petéjű ikrek, de azt mondta a doki hogy ha nem elérhető helyen van nem kockáztatják a másik kettő életét, mert nem mindegy hogy hol fekszik. És lehet hogy egy sem marad. Ezért nem kockáztattunk. Mi a 11. hétben vagyunk.

Köszönöm hogy jelentkeztél. Sok sikert és vigyázz magatokra.

2015. okt. 24. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 9+1 hetesek vagyunk, még nem döntöttünk,hogy mi legyen,de egyelőre úgy tűnik hogy a D baba kisebb :( meglátjuk mi lesz.
2015. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem hogy természetes vagy lombik babák?

És nektek mennyi időt mondott az orvos a redukcióra, mi a 12. hétig dönthettünk volna. Utána már nem nagyon vállalják csak rendkívüli esetben. És mindig azt mondták hogy majd a természet eldönti a dolgot, hát nálam ezek a babócák nagyon élni akartak. Eleven kis lurkók.

2015. okt. 26. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetes úton jöttek össze, bár gyaús hogy nem megfelelő gyógyszerezés közrejátszott. (Clostylbegyt-et kaptam mert szülés után egyáltalán nem volt ciklusom pedig már nem szoptattam) Ti lombikosok vagytok vagy természetes úton fogantak a babák?
2015. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lombik. De csak kettő került vissza, tudod biztosra akartunk menni. A babócák meg úgy gondolták hogy mindketten maradnak és kell még egy harmadik tesó is, és az egyik petesejt osztódásnak indult. De én azt mondom nem mi vagyunk az elsők, és nem is az utolsók akiknek hármas ikrei születnek. Volt már ettől nagyobb gyermekáldás egyszerre a világegyetemben. Csak az a lényeg hogy egészségesek legyenek.
2015. okt. 27. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!