Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek érdemes venni...

Szerintetek érdemes venni augusztusi babának Quinny Buzz babakocsit?

Figyelt kérdés
Nem lesz túl kicsi a mélykocsi, ha vastag téli ruhában van a baba?
2010. márc. 17. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.így kép alapján nem tűnik valami nagynak,élőben meg sajna még nem láttam ilyet.meg h őszinte legyek nem valami szép kocsi,és gondolom drága is.nem akarsz olcsóbbat és szebbet?mert ha igen van egy tippem,én ma rendeltem meg.ja,és nagy a kocsi,tehát bőven elfér benne a télen is a babóca,és sokáig használható a kocsi.az ára 43 800 ft.baby merc agant lux a neve.ismered ezt a márkát.gyönyörű kocsi,és árabn nagyon megéri,és tényleg nagy.
2010. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,


az az igazság, hogy egy ismerős adná el, nagyon szép kis színben, úgy nagyon aranyos. Eleinte nekem sem tetszett ez a futurisztikus megjelenés, de már egész beleéltem magam :) Csak félek, hogy kicsi lesz. Ugyanakkor meg sokan dícsérik, hogy nem. Hát nem tudom

De mindenképp megnézem, amit Te mondtál!

Köszönöm :)

2010. márc. 17. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen.
2010. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!