Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor kezdtetek el úgy...

Ti mikor kezdtetek el úgy igazán készülni?

Figyelt kérdés

Február végére várjuk a babát.

Mikor lenne érdeme kezdeni a készülődést?


A nagyobb dolgok megvannak (babakocsi, kiságy, matrac, mérleg, légzésfigyelő, kád)

Viszont 1 db ruha sincs még, csak 2 db lepedő :)


Ugye jön a tél, csúszós utak, karácsony stb... nagyobb pocival menni fog szerintetek? Vagy inkább most kellene?


Ti hogyan csinálnátok?

Karácsony előtt még festünk is...


2015. okt. 25. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! En Februar elejere vagyok kiirva mi mar eleg sok mindent kineztunk viszont holnap keszulunk mindent megvenni ami csak kelleni fog:) mi se szeretnenk kesobbre hagyni mert aztan jonnek az unnepek hideg :)
2015. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kb 27 hetesen kezdtem, ott volt egy vásárló körút, a dolgok másik felét pedig 32 hetesen szereztem be.


Mikor érdemes? Amikor jól esik! Januárban sem késel le semmiről de ha novemberben megvan minden, abból sincs semmi baj.

Nagyobb pocakkal sincs baj belőle általában, talán 37 hetes kor körül (néha akár 34 is) lehet kényelmetlen de én pl még a kiírt nap is jól éreztem magam 1-1 gyenge nappal néha szóval előre nem lehet tudni, nekem pl olyan nagy pocakom sem volt.

2015. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En dolgoztam sokaig, igy a vegere hagytam. Szinten teli baba egyebkent.

32 het korul vettuk meg a nagyobb dolgokat, azt is csak azert mert epp nem volt autonk es a ferjem akkor hetvegere tudott egyet kolcson kerni.


Olyan 35 het korul vettem meg a ruhakat, kisebb eszkozoket, piperecuccokat. Egy nagy bevasarlas volt es sok dolgot nagyaruhazbol rendeltem meg egyszerre, hazhoz jott.


En mondjuk nem voltam valami izgatott a vasarlas miatt, igyekeztem halogatni es akkor hamar tulesni rajta.


Idod lesz ra meg januarban is, de ha jol esik, mert te szereted, akkor el is kezdheted.

2015. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is február végére várjuk a babát:) Nekünk megvan a kiságy, más még nem vettünk, csak kinéztük a babakocsit, hordozókendőt, kiskádat, mellszívót, és kaptunk pár babaruhát. Utóbbival pont emiatt még várunk, mert a család szeret vásárolgatni, úgyhogy szerintem majd valamikor december-január körül fogjuk megvenni, ami még hiányzik.
2015. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi február közepére várjuk, de még nem sok minden van meg. Ruha azért van már jó pár, meg néhány apróság amit kaptunk, vettünk (tej elegítö, hordozókendö, stb).

A nagy dolgokat valószínüleg a 2 ünnep között vagy januárban vesszük meg. Lesz továbbá babaváró bulink januárban, ahol várhatóan sok mindent megkapunk az ajándéklistánkról, a hiányzókat meg megvesszük gyorsan január végén.

2015. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfuam is februári. Babakocsit és kiságyat félidősen vettünk mert jó áron volt. Minden mást úgy a 30. héttől szereztünk be szépen apránként.A 37. hétre minden készen állt a baba fogadására.
2015. okt. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én most vagyok a 15+3. hétben, pedig csak aprilisra vagyok kiirva, de már a ruhák egy része és a nedves törlőkendők csomagok megvannak, a többit még nem mertem megvenni. Nagy pocakkam meg szerintem sem lenne kényelmes vásárolgatni nagyobb dolgokat, füleg ha egyedül marad az ember a babával és nincs segítség. Én úgy tervezem, hogy a 33. héttel bezárólag mindent megveszek és a kiságy a pelenkázóval lesz az utolsó, amit megveszek, illetve kihozatok, hacsak bele nem fér a kocsimba. :)

Addig (február végéig) meg folyamtosan nézelődök.

2015. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!