Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy nappal a nem várt után...

Ha egy nappal a nem várt után alig láthatóan, nagyon-nagyon haloványan látszik a csík, akkor az rendben van?

Figyelt kérdés
Hány nap után várható, hogy erős lesz a csík? Mik a tapasztalatok? Én mindig abban a hitben voltam, hogy ha kimarad, már aznap egy tök erős csík robbantja ki a retinám majd. Erre igencsak mereszteni kell a szemem, hogy lássak valamit. Viszont néha-néha napközben pici szurkálásokat érzek, meg olyan, mintha egy lufi lenne a pocakomban.

2015. okt. 26. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben vagy. 2 naponta duplázódik a HCG hormon, ha jól tudom. Hétvégén minden bizonnyal már erős pozit tesztelsz. Gratulálok :)
2015. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lufi érzést valszeg inkább valamelyik elfogyasztott puffasztó étel generálja. Nyilván tudod, hogy nem mindegy, mikor volt peteérés. Attól függ ugyanis, hogy a nemvárt napjáig mennyi hcg van a szervezetben. Ahogy fentebb írták, 2-3 naponta duplázódik.


Nekem pl a kései peteérés miatt nem várt után három nappal még negatív volt a tesztem. Egy hét késés után lett pozitív, bár akkor már erős - csak időn túli.

2015. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nemvárt után két nappal volt nagyon-nagyon halvàny. Napközben többször megnéztem a tesztet, hogy tényleg igaz e vagy csak odaképzelem. Majd rá két napra már erősen látszott. 3,5 év utàn végre teherbe estem.

38.hetes km

2015. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor csak én gondoltam úgy, ahogy. :) Jól van ez így ezexerint. :)
2015. okt. 26. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemvart napjan marvolt egy nagyon halvany,de pozi tesztem.4 nappal kesobb lett eros a csik:)
2015. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!