Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudjam hogy keményedést...

Honnan tudjam hogy keményedést érzek-e vagy a babát ahogy kitolja magát?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok. Néha picit keménynek érzem a hasamat alul, de nem az egészet, hanem általában valamelyik oldalon egy pingpong labda nagyságban. Általában max fél percig érzem.
2015. okt. 26. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A keményedés az egész alhasat érinti és a baba közben mozdulatlan.

Ha csak egy oldalon érzed, akkor kitolja magát. Most kezd erősödni.

2015. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mozgást még nem érzek, legalábbis nem egyértelmű számomra. Mellső fali lepényem van.
2015. okt. 26. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:

18 hetesen még a babó lubickol odabent azt nem érezheted ugy hogy kitolja magát. Ha kemény a hasad szólj a dokinak, nekem magnerotot kellett szednem rá.

38 hetes km

2015. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Én már a 14. hét óta érzem, eleinte néha, azóta már mindig, ha hanyatt fekszem, érzem a kezemmel, hogy hol dudorodik illetve hol keményebb.

És a védőnőm is mondta, hogy van ilyen, attól még, hogy Neked nem ilyen volt... Az eddig lapos hasamon most akkor mi dudorodik? A kaki? 😃

2015. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keményedésről van szó, nem pedig dudorokról! A keményedéskor az egész méhed bekeményedik nem csak "a dudor". Én segíteni próbálok nem pedig kötekedni. A méh keményedést pedig komolyan kell venn.
2015. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hah, màsodiknàl kb. 17 hetesen màr tudtuk, hogy a baba a jobb oldalamra szeret kucorodni :) még a védőnőnek is én mondtam, hogy hol tessék keresni a szìvhangot, hol a baba.. szóval ilyen pici is tud màr úgy helyezkedni, hogy lehessen érezni. Persze hogy tényleg érezhető-e, az sokmindentől függ. Pl. én előbb tudtam megmondani, hogy hol van, minthogy éreztem volna mocorogni. Fura...


Ha nem az egész pocit érzed keménynek, akkor az bizony a picúr :)

2015. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van, nem az egész kemény, valójában nem is kemény, csak keményebb!

Nálam jobb oldalon van általàban, ott a szívhang is.

Nem a méh kemènyedik :)

2015. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!