Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házas élet veszélyeztetettnek...

Házas élet veszélyeztetettnek mennyi ideig tilos?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok a babám egy héttel kisebb elhúzódó ciklus miatt a dokim nem tanácsolta a sexet kb .amióta megfogant a pici nem is voltunk együtt inkább vigyáztunk titeket mennyi ideig tiltottak el ha eltiltottak természetesen veszélyeztetett terhesektől kérdeznék most inkább ,nekem a dokim azt mondta 12 hétig biztos nem de már a babám is 13 hetes esetleg egy kis simizés orgazmussal lehetne már ?holnap megyek a dokihoz csak arra lennék kíváncsi kinek hogy ajánlotta a dokija köszi a válaszokat
2010. márc. 17. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én nem vagyok veszélyeztetett,de a barátnőm az,aki hamarosan szül.

Őt szinte végig eltiltották,mert mikor ilyen 14-15 hét körül együtt voltak bevérzett.

Tudod a spermiumba olyan anyagok vannak amik arra ösztönzik a méhszájat hogy kinyíljon,ez pedig vetéléshez is vezethet.Engem nem tiltottak el de igy se merek szeretkezni.Azért holnap kérdezd meg a dokid.

2010. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem végig eltiltottak, veszélyeztetett voltam a második fiammal.
2010. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem is végig tiltottak :(


Most várom a 2-dikat, nem vagyok veszélyeztetett, de most meg a párom nem akarja. Azt mondja nem élné túl ha szex után baj lenne a babával és akkor se, ha nem a szex okozta a gondot, mert mi van, ha az indít be valamit mégis.

Szóval most is böjtölünk, mert nekem meg állandó hányingerem van, így esélytelen minden más is :S

2010. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1.-nél végig tiltottak vérzés és görcs, meg méhszájpolip miatt, aztán mikor 7 hónapos volt kislányom megint terhes lettem és vérzés miatt megint tiltva vagyunk, de már nincs sok hátra, 35 hetes vagyok :)
2010. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat hát akkor azt hiszem még nyugiba várni fogunk azt tudom hogy vérzést okozhat az együttlét 11 hetesen volt is egy pecsételő vérzésem akkor az volt az első kérdése a dokinak hogy házas élet meg előzhette hát mondtam hogy kb azóta nincs amióta megfogant nevetett meg meg is dicsért hogy akkor jól betartjuk ezt már a terhesség előtt megbeszéltük hogy majd nem lesz szabad de az egy kicsit ciki megkérdezni tőle hogy maga az orgazmus is veszélyes ránk nézve vagy csak a behatolós téma nem jöhet szóba most hogy már a 12 héten túl vagyunk
2010. márc. 17. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:

még csak 8 hetes voltam mikor eltiltottak egészen a SZÜLÉSIG.

Ikreim lettek volna saja az egyik elment. De a másik itt ficánkol a kezemben és imádom.

Jobb félni mint megijedni!!!!!!!!

2010. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem orgazmusom 3 naponta volt kb, ha nem "szándékosan", akkor álmomban, de az nem okozott gondot, bár szedtem magneB6-ot.
2010. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 12. hétig voltunk eltiltva.DE nekem fájdalmas lett a szex és utána is napokig fájt az alhasam. Mindössze 3-4szer voltunk együtt. Most 35 hetes vagyok
2010. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is el voltunk tiltva az elejétől,egy vérömleny miatt.Most lehet lehetne már,de az az igazság hogy nem merjük,illetve a férjem is azt mondja nem birná ki ha emiatt történne valami rossz.Igy is szeretjük egymást,és majd a nyáron bepótoljuk:-)31 hetes kismami
2010. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 17 héten mondta a doki ,hogy lehet óvatosan én is veszélyeztetett voltam vagyok.
2014. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!