Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek? Nagyon Szeretek...

Mit tehetek? Nagyon Szeretek várandós lenni, csak nagyon féltem a babámat! Mit tanácsoltok? Kiakarom élvezni minden pillanatát!

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!!
2015. okt. 28. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor élvezd ne pedig problémákat gyárts.
2015. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt már sokan mondták.. aggodó tipus vagyok csak most jobban felerősödött bennem... azt akarom minden rendbe legyen vele.. és tudom hogy avval nem teszek jót ha mindig aggodom.. épp ezért kérdezek, hát ha van olyan aki féltette ugyan így mint én és első babája volt..
2015. okt. 28. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Relaxációs gyakorlatokat nagyon javaslom, azok lenyugtatnak. Mondogathatsz pozitív megerősítő mondatokat is. A séta és a kismama jóga is nagyon jó.


Esetleg, ha ez az aggódás túlzott mértékeket ölt, elmehetsz egy családállításra, ahol kideríthető, és feloldható a konkrét ok. Viszont ha mész, szólj az elején, hogy babát vársz.

2015. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A séta az beszokott jönni. :)
2015. okt. 28. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy ne olvasgass rém sztorikat. Szokj le a gyakoriról, vegyél egy Kismama / babamama stb újságot. Abban minden szép és jó. A neten se nézegess baromságokat. Válassz egy hobbit. Festés, kötés, nyaklánc fűzést, stb..
2015. okt. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is aggódós vagyok. a terhességet is végig paráztam, mind kétszer. Vettem egy doppler készüléket. Ha kérdésem volt akkor kerestem a dokit, a védőnőt, aki érdemben hiteles válaszokat tudott adni. Egészsgées mindkét babám!
2015. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) megprobalok nyugottabb lenni.. mert az mindkettőnknek a legjobb.. :)
2015. okt. 29. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!