Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neketek is úgy volt, hogy nem...

Neketek is úgy volt, hogy nem tudtátok felfogni a terhességet és sokszor olyan "hihetetlen és megdöbbentő"?

Figyelt kérdés
Még mindig a mai napig sokszor annyira hihetetlen, hogy egy baba van a szívem alatt és olyankor be tudok pánikolni rendesen ettől, pedig nagyon akartuk a babát. (Első babát várom, 27 éves vagyok és 15 + 4 hetes kismama, és már mozog a baba.)
2010. márc. 18. 00:32
 1/8 anonim válasza:
15%
Terhes vagy!
2010. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Néha én is "megrémülök" hogy egy egész kis emberke van bennem,és hogy egyáltalán hogyan férhet el odabennt:-))))


37 hetes kismama/27 éves/első baba


Boldog babavárást!

2010. márc. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a terhességet még el is hittem, de mióta megszületett a fiam (3,5 hónapja), azóta sem térek magamhoz, hogy gyerekem van. Mindig kérdezgetem a férjemet, hogy Neki nem furcsa? Még mindig hihetetlen, hogy hárman vagyunk. Nem tudom, hogy mikor lesz természetes.
2010. márc. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt minden kismama átéli.Velem is így van.A baba százezer éves álmom.És most, hogy valóra vált, olyan hihetetlen!Pláne, mert a 13. hétben vagyok, és a szagundoron és a mellfeszülésen kívül semmi bajom.Jövő héten megyek UH-ra a Kispapával együtt, és már nagyon várom.Amikor látom,az maga a boldogság.
2010. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is sokszor elgondolkodom, hogy biztos, hogy itt egy kisemberke van a hasamban... meg biztos, hogy anya leszek...

a világ legnagyobb csodája!


Jó várakozást!

22hetes

2010. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mi még a tesztet is megmutattuk másnak, hogy ők is úgy látják, hogy 2 csík? (pedig egyértelmű volt) ÉS hogy az tényleg azt jelenti? Bár mi is egy jó ideje vártunk rá, és előtte is voltak tesztek, amik 1 csíkosak voltak...így el se akartuk hinni, hogy 2 csík van rajta.

A vizsgálatoknál sem akartam elhinni, hogy biztos az az én hasam? És biztos az a kicsi baby az én pocakomban lapul?

Amióta igencsak mocorog, azóta tudom 100%-ban felfogni, meg mióta voltunk 4D-s UH-on (28. héten)

Ha ezen túlleszel, akkor lesz más kérdésed. Jelenleg mi ott tartunk: "DE HOGY JÖN KI A BABA?" és nem azért mert hülyék vagyunk, hanem hihetetlen hogy egy testben ketten elférjünk, és hogy onnan valahogy kijöjjön.... ááááá

de remélem neked ez a fázis kimarad :)

31 hetes kismama

2010. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam ,ahogy az egyik válaszoló írta: a terhességet elhittem, felfogtam, de mikor a szülőszobán kibújt, hát beijedtem rendesen. Jézusom: anya lettem! Nehéz volt elhinni, és így hívni magam, meg fura volt ha más így hívott. Én is 27 voltam. Már 16 hós múlt, nem furi az anya szó, már ő is mondja. Most viszont megint beparáztam: kistesót terveztünk, sikerült is, és kiderült 8 hetesen hogy ketten vannak. 15 hetes leszek vasárnap, nekem is mozognak (épp ma lettem 100% biztos hogy ők azok), de most nagyon hihetetlen hogy ketten vannak, és hogy hogyan fognak elférni, hogyan fogom tudni ellátni a lányom, mi lesz ha itt lesznek, stb. Van min gondolkodni!

Gratulálok!

2010. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, nagyon sokat jelentettek nekem! Köszönöm!

Mindenkinek gratulálok a babákhoz!


14:07 HŰHA! Hát ez tényleg nem semmi! :D Nem csodálom, ha Te is megtorpantál egy kicsit. Nagyon sok boldogságot és kitartást!

2010. márc. 18. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!