Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ("márka") popsitörlőken...

Milyen ("márka") popsitörlőkendőt visztek a kórházba, illetve vesztek az első időkre?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia én pamperst vettem pelenkát popsi törlőt is .a tisztálkodo szerek pedig johnsons az előző gyerekemnél is ezeket használtam szerintem a legjobb világmárkák.
2010. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Neogranormon popsitörlőt használunk. A többitől pöttyös lett a babám. Semmiképpen ne vegyél agyonillatosítottat, hanem valami érzékeny bőrre valót. És ne vegyél meg egyszerre 10 csomaggal, csak max 2, mert nem tudhatod mire lesz érzékeny a babád. Ugyanez vonatkozik pelenkára, egy márkából csak egy csomaggal vegyél (kicsi csomag), mert nem tudhatod előre, hogy miből folyik ki, miből nem, mire lesz érzékeny a babád bőre.

Remélem tudtam segíteni.

2010. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En a szines tescos papirtoltol vittem, illetve hasznaljuk. Es nem sporolas miatt, mert anyagilag beleferne a niveas is akar. :-)

O a masodik babam, meg a nagyobbik is pelusos, igy mar van boven tapasztalatom popsitorlo es pelenka ugyben. Az elso babammal eloszor huggiest vettem, de az nekem nem jott be, mert tulsagosan vastagnak talaltam a lapokat. Azota nem is vettem, szoval tobb tapasztalatom arrol nincs. Azutan pamperst, vagy Johnsons hasznaltam, mindketto jo volt, amig kicsi volt az elso babam, addig illatmenteset, kesobb mar az illatositottat is kiprobaltuk. Neki semmi baj sincs a borevel, soha egyikre sem reagalt rosszul. Majd valahogy a kezembe akadt a tescos, az tetszett benne elsosorban, hogy nem csak ragacsos, hanem kapcsos "ajtaja" van, nem kell dobozban tartani. Kiprobaltuk es ugyanolyan jo volt, mint a tobbi. Neogranormont is vettem mar, nem volt rossz, kulonosebb kulonbseget nem tapasztaltam. Azota is tescosat veszek altalaban, a nagyobbik babamnak az illatositott zoldet, a kisebbiknek vettem illatmentes keket. Tokeletes.

De hozzateszem, hogy mindegyik baba mas, en szerencsesnek mondhatom eddig magam, mert egyik gyerek sem erzekenyboru, sem pelusra, sem kremre, se furdetore nem reagalnak rosszul.

2010. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi liberot vettünk pelenkát is és 2 cs popsitörlőt,ez volt nagyon jó árban azért:-))Pelust amúgy is liberot akartam,nem tudom hogy fog beválni,még van kb 8 hetem hátra:-)
2010. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a kicsinak a jonsons olajtol ugy kivorosodott es szaradt a bore hogy hamlani kezdett a doktorno egybol eldobatta velem.
2010. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!