Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a baj szerintetek?...

Mi lehet a baj szerintetek? Légyszi csak olyan írjon aki segíteni szeretne nem okoskodni.

Figyelt kérdés
Még nem jött a menstruációm, arra gondoltunk hogy lehet hogy terhes vagyok (volt egy olyan együttlétünk amikor nem védekeztün) vannak panaszaim is pl fáj, nyilal alul a hasam oldalt is a cicimbe is néha, többször megyek pisilni kora reggel is ugyhogy fekvés elött pisiltem, gyakran vagyok éhes, ingerlékeny,néha érzékenyebb vagyok mint máskor. Csináltam tesztet de negatív. Vélemény? Tapasztalat?
2015. okt. 31. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Mióta késik? Mikor volt a védekezés nélküli aktus? És mikor teszteltél?

Lehet az is, hogy korai volt a teszt és az is lehet, hogy nem vagy terhes. Ezek az infók nélkül erre nem lehet válaszolni.

2015. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor volt a védekezés nélküli együttlét?
2015. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb 3hete. Gondolom már kimutatná. 2tesztet vettem most olyat vettem direkt ami 10es érzékenységű. Mondjuk nem pont az első vizeletből lett mert kora reggel kb 5-6 órakor pisiltem és utána 9körül csináltam
2015. okt. 31. 10:01
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint 3hete voltunk együtt és pár napot késik
2015. okt. 31. 10:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha 3 hét eltelt az aktus és teszt között, akkor nem vagy terhes. Azért csinálhatsz egyet reggeli első vizeletből de más lesz a késés oka, pl stressz de bármikor lehet egy olyan hónap, amikor megzavarodnak a hormonok. Vagy egy petefészek ciszta ami magától rendeződik.. ha sokat késik orvos tudja talán megmondani.
2015. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 hét után már délutániból is ki kellene mutatnia, hacsak nem literszámra iszol.
2015. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Nem tudom akkor mi lehet a baj.Leginkább a panaszaim miatt aggódom
2015. okt. 31. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért is lehetnek ezek a panaszaid, mert nagyon ráfókuszáltál arra, hogy nem vagy-e terhes. Nekem is volt már többször, hogy valami befészkelte magát a fejembe, pl. egy ismerősömnek trombózisa volt a lábában, és az elkövetkező napokban éreztem, mintha feszülne a lábam, de nem volt semmi. Az ember nagyon sok tünetet tud magának így okozni, és amiket leírtál, az mind ilyen szubjektív dolog, semmi komoly. Hogy többet mész pisilni, annak az oka is lehet az, hogy hamarabb megérzed a pisilési ingert, mert most ezekre a tünetekre összepontosítasz, közben valójában nincs is semmi gond a hólyagoddal.
2015. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Próbálok mostmár nem erre gondolni, köszönöm
2015. okt. 31. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!