Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek valaki, aki...

Van köztetek valaki, aki esetleg a 21 hétben jászpont! és szeretne egy sorstársat vagy többet akivel megoszthatja az aktuális dolgokat vagy a fotókat hetente? Esetleg aki Farmos közelébe lakik? Vagy csak neten is jó. Csak érdekelbe

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
SZia. Van egy fórum ahol többen vagyunk akik ilyes küröli terhesek :) Keress meg minket :) Anyatanya.hu és ott a szeptemberi, októberi babák csoport :)
2015. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Okés megnézem a fórumot:)nézegettem fórumokat..valahova regiztem is..csak nekem ott túl sokan vannak:) sokan írnak sok mindenről. Ezeket csak olvasni szoktam.

Egy kisebb, személyesebb dologra gondoltam. Egy, két max három fővel.

2015. máj. 18. 16:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elírtam kedves első:) te biztos jó fej lehetsz. Nem rád gondoltam köszi!!
2015. máj. 18. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Holnap töltöm a 21-et! Szeretek beszélgetni. :) az igaz hogy nem a közeledben lakom de na..
2015. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelen! 21 hetes vagyok. 😃
2015. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj, de nem farmosi...:)
2015. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem gond:)

Jó lenne ha vki itt lakna a közelbe. Egyfelől nemrég költöztem. Meg hát van bnőm...csak ő nem itt lakik es nem terhes:) nem akarom őt ilyenekkel fárasztani folyton

2015. máj. 18. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
én is 21 hetes vagyok :) de nem farmosi :(
2015. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!