Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok!...

28 hetes kismama vagyok! Védőnőm tegnap azt mondta, hogy kicsi a hasam és nem hízok szinte semmit csak fogyok és ha ezt így folytatom akkor hamarabb fogok szülni? Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha az UH-n úgy látják, hogy a babád szép ütemben fejlődik, nincs okod aggódni. Én összesen 6 kg-t híztam egész idő alatt, ebből 3 volt a kisfiam. 53 kg-ról indultam, most 48 vagyok, 11 héttel a szülés után. A babám pontosan időre érkezett. Ja, és az egyik CTG-n találkoztam egy kismamával, akinek 37 hetesen nem volt akkora hasa, mint nekem 27 hetesen. Lehet, hogy a feneked felé hordod a babát, és ennyi az egész.
2008. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hogy ám már a hasad mérete döntse el. Ha tényleg szépen fejlődik a baba akor nincs okod izgalomra.
2008. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az számít, amit az orvos mond. A védőnők sokszor túl ijesztgetik az embert sajnos.
2008. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem a védőnők döntik el (szerencsére) hogy mikor fogsz szülni, hanem a baba. Nekem is mindig mondta a védőnőm, hogy "óóóó, milyen csinos vagy, nem is híztál semmit", aztán valahogy csak felcsusszant az a 16 kiló :-)))) mondjuk szerencsére le is ment a szoptatásnak hála 23kg...
2008. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!