Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasi lüktetés másnál is volt?

Hasi lüktetés másnál is volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9. hónapban lévő kismama vagyok, egy ideje két furcsa dolgot vettem észre.

Időnként a lágyékomnál érzek viszonylag erős, kalapáló jellegű, lüktető érzést. Rendszerint eltart pár percig, ilyenkor a baba is nagyon mocorog, szerintem őt is zavarja. Az érzés teljesen különbözik a csuklástól, olyankor az egész hasam ugrál. A fiam fejjel lefele fekszik, a kis hátacskája van a bal oldalam irányában, a lábai/kezei jobbra néznek (két napja, az UHn láttuk).

A másik, amikor szinte a teljes hasam lüktet, de nagyon lágyan, halványan, az hasonlít a csuklásra, de szinte alig észrevehető erejű. Ilyenkor kicsit aggódom, hogy lehet-e idegi rendellenesség miatt? Sajnos nem tudom, hogy ezek szűrhetőek-e UHval. A keddi ellenőrzés a terhességi diabéteszem miatt volt, megnézték, mennyire hízott el a gyerek - aztán megállapítódott, hogy a szervei, a méretei szinte tökéletesek, csak 2000 helyett kb 2200 gramm.


2015. nov. 5. 08:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!