Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy kb hányadik héten fog a...

Úgy kb hányadik héten fog a baba megfordulni? 24 hkm

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármikor de nagykönyv szerint 30-34 hetes kor között szoktak (nekem 33 volt) de előtte és utána is megteheti, előtte meg is szokta csak az más kérdés, hogy nem feltétlen marad úgy. Úgy 34 hetes korig még van annyi helye, hogy vissza tud fordulni, sőt, volt aki a legvégén is visszafordult de talán ez ritka.
2015. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém még pörög, Hol faros, hol fejvégű, haránt is volt már.

28+6 hkm

2015. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 31+5 hetesen fordult be, hajnal 2 órakor. Azért vagyok biztos benne, mert akkora lubickolásra ébredtem amilyet még sosem csinált reggel a hasam állása is más volt (előtte haránt feküdt). Pont délután mentünk UH-ra és ott a doki is megerősítette, hogy már célra tart. :)
2015. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 30+5 hetes uh-n még faros volt :( holnap leszek 35 hetes és csütörtökön megyünk a következő uh-ra. Reménykedem hogy befordult.
2015. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!