Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaku betaloc-ot...

Szedett valaku betaloc-ot terhesség alatt magas pulzusra?

Figyelt kérdés
Nekem 110-155 kozott szokott lenni! Vagy valami termeszetes gyogymod a csokkentesre?!
2015. nov. 6. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

én concor 5 mg-ot szedek.

magnéziummal tudod valamelyest csökkenteni, napi 2000 mg-ot javasolt a kardiológusom.

2015. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Végig szedtem a második terhességemnél, semmilyen gondot nem okozott. Én is magas pulzus miatt szedem a 10 mg-osat, napi 1x.


Megkérdeztem a nőgyógyászomat és a belgyógyászt is, mindkettő azt mondta, hogy szedjem nyugodtan.

2015. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó, semmi féle rendellenességet nem okozott?

idén volt 2 missed ab-m és azt mondták lehet a bétablokkoló volt a bűnös :/ nekem is ingadozik a pulzusom 40 és 180 között.

2015. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen panaszmentes volt a terhességem. Nekem azt mondta a belgyógyász, hogy a magas pulzus artalmasabb terhesség alatt, mint a ez a gyógyszer. 6 hónapos is kislányom. Jókedvű, örökmozgó :) 5 hónaposan mar mászott, most meg már áll. :)
2015. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom válaszoltok-e még, de nekem is hasonló probémám, van csak én huma-pronolt szedek/szedtem a belgyógyászom mondta hogy ha terhes lennék hagyjam abba, nah múlt héten pozitívat teszteltem, és abba is hagytam, de azóta fulladok :(
2015. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!