Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógyszer árthat a picikémnek!?!

Gyógyszer árthat a picikémnek!?!

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam a házi orvosnál és Calitromicint írt fell véres mandulla gyulladásra,, ma csináltam egy tesztett mert 1honapja kèsik a mensim!! Eddig be szedtem rendszeresen a fellírt gyógyszert... árthatott a picinek?!
2015. nov. 7. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
nekem is mandulagyulladásom volt, antibiotikumot kellett rá szendnem, 6 hetes terhes voltam. Az orvos azt mondta, a gyógyszerrel ártok a legkevesebbet, de ha belázasodom arra rá mehet a baba is. Szóval keresd fel újra az orvosod, és kérj olyan gyógyszert, amit terhesség mellett lehet szedni (vagy hívd fel hogy ez amit felírt szedhető e)
2015. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

1 hónapig nem tűnt fel, hogy késik?

Attól függ milyen gyógyszer ez, vannak olyanok amiket lehet szedni terhesen, van amit nem. Nézd meg a betegtájékoztatót, hivd fel az orvosod.

2015. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem ismerem ezt a gyógyszert, terheseknek penicilin szarmazekot szoktak felírni. 6 hetes korig nem árt semmilyen gyógyszer de ahogy én kiveszem te már elmultal 6 hetes amikor elkezdted szedni. Betegtájékoztató azt írja nem állnak rendelkezésre adatok


Aggódni viszont nem kell. Jó eséllyel nem ártott neki a gyógyszer ha pedig mégis, ilyen korai terhessegnel sajnálom ezt leírni de a természet megoldja. Ha ez eddig nem történt meg akkor semmi baj nem lesz! Maga a gyulladás is árt de a legjobb az lett volna ha tudja az orvos, hogy van esély terhességre.

2015. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válszokat!!

2.válaszoló igen is feltünt hogy nm jött meg 1hónapja.. akkor csináltam egy tesztett és negatív volt!! így hát gondoltam fell vagyok fázva!!

3. sajnos penicillin érzékeny vagyok így az sem szedhettek.. minnél elöbb fellkeresem a házi orvost!

2015. nov. 7. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nem fog ártani ,viszont ha nem szeded be az antibiotikumat az árthat babának .
2015. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!