Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki vérzett terhesen milyen...

Aki vérzett terhesen milyen volt? Többször is visszatért? Megmaradt a baba? Menszesz szerű volt?

Figyelt kérdés
Nem csak barnázásra gondolok.5hetesen bevéreztem(azt hittem elment a baba,de közölték még ott van minden rendben nem látják honnan véreztem.most 6hetes múltam újra vérzek(holnap doki)van még remény?
2015. nov. 7. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, sajnos minden előfordulhat, de drukkolok! Mondjuk, én tuti nem várnék holnapig.... erre nincs kifogás, menni a kell a kórházba!
2015. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokimmal.mondta hogy ha görcsölök befele.szedek rá gyógyszert..fekvés addig is
2015. nov. 7. 17:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát te tudod... :)


Drukkolok mindenképpen.

2015. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Két vetélésen már túl vagyok...tudom hogy ha rohangálok a dokihoz attól még nen lesz jobb a helyzet.ha maradni akar úgy is marad :) én bízom benne hogy ö már nem hagy itt
2015. nov. 7. 17:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia.Én kórházban voltam 5 hetes terhesen másfél hétig vérzéssel.Elég erős élénk piros vérzés volt.Kaptam duphastont és valami vérzésgátló gyógyszert.Másnap mennem kellett le az sztk-ba mert ott jobb volt az ultrahang és ott vették észre hogy hematómám van.Nagyobb volt mint a petezsák.Az következő pár napban csak barnáztam utánna megint megindult a vérzés.Akkor már nem volt olyan sok.Mikor kiengedtek a kórházból újból csak barnázás volt.Azóta le kopogom kopp kopp semmi vérzésem sincs.Üdv 20 hetes kismama
2015. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem miért nem látják hogy honnan vérzek..vagy a hematóma sem mindig látszik?
2015. nov. 7. 18:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Én végigvérezgettem az egész terhességet. A méhlepény a méhszáj közelében volt, elég volt egy pici kis erőfeszítés, már jött is a piros vér.
2015. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mind a négy terhességemnél véreztem. Két gyerekem van, egy vetélésem volt közben, és most várom a harmadik babát.

Drukkolok, majd írd meg, mi volt.

2015. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt így nem igazán lehet megjósolni, csak remélni a legjobbakat.


Én az első trimeszterben véreztem többször is, görcsölés nem volt. Élénk piros, de nem bőséges vérzés volt. 4× volt haematómám, 5 hétig feküdnöm kellett. Nagyon nehéz volt, de nem a fekvés miatt, hanem mert annyira szerettem volna, ha megmarad a babám (aki akkor még csak petezsák, majd embrió lett nyilván).

Nekem is írt fel Duphastont, NoSpát és B6 vitamint a nőgyógyászom, azzal hogy szedjem, ha nem akarok elvetélni. :(

Tájékozódtam, csináltattam gyorsan egy hormonvizsgálatot, és egyiket sem szedtem be. A Duphaston csak akkor segít, ha alacsony a hormonszint, egyéb esetekben nem használ.


A legnagyobb boldogságomra, pont időre, egészséges kisbabám született.

Szívből remélem, hogy nálad is így lesz!

2015. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elment a baba
2015. nov. 15. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!