Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete kb.2 napig alig...

Egy hete kb.2 napig alig birtam kikelni az ágyból, fájtak az izmaim, ugy éreztem lázam van, szédültem, Most jött egy kis hasszúrkálás, méhemnél fáj ahogy leülök, mellfeszülés, holnap kéne megjönnie, barnázgatok2 napja! Szerintetek baba lehet?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyik sem terhességi tünet!

A terességi fáradtság nem jár izomfájdalommal és csak jóval később jelentkezik. A láz az inkább vírus lehet. A terhességnél megemelkedik ugyan a hőmérséklet, de az alaphődöz képest pár tizeddel. Mondjuk olyan 37 körülire, ha az alaphőd olyan 36,5-36,6 körüli de semmiképpen sem lázra, az a magzatnak már ártalmas. Szédülés? Szerintem ritka tünet és az is csak később jön. A többi meg pms tünet. Valószínűleg meg fog jönni.

2015. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom,hogy volt-e lázam,de biztosan emelkedett volt a testhőmérsékletem! azt hittem esetleg beágyazódás miatt lehet,de valószinű tévedek!köszönöm szépen a segitséget!
2015. nov. 7. 22:17
 3/3 A kérdező kommentje:
....hát napja késik, és csak mellfeszülést érzek, meg bal oldalon petefészek körül elég keménynek érzem... lehet hogy ujra ciszta bajom van !ebből doki lesz!
2015. nov. 9. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!