Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első terhességemnél a...

Ha az első terhességemnél a 9. héten éreztem ilyen buborékos érzést akkor most a 2-nál majdnem 11 hetesen miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
19-én lesz ultrahang és úgy félek annyira aggódom mert volt már egy vetélésem :( :( 19-e még messze van :(
2015. nov. 8. 15:42
 1/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az a normális, ha 11 hetesen még nem érzel semmit, tehát valószínűleg minden rendben. Az a "buborékos érzés" az első terhességednél, na az volt rendkívüli.
2015. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14-15. hét előtt szerintem aki "érzi" a babát, az sem azt érzi, csak valamit annak hisz. Egyszerűen nincs akkora, hogy érezhető legyen. Azért a fizikai érzékelésnek vannak korlátai. 9. Héten 1000%, hogy nem azt érzted a múltkor sem.
2015. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó a kérdésem nem ez volt. Köszönöm hogy te jobban tudod hogy én mit éreztem! Igenis van aki érez 9 hetesen!
2015. nov. 8. 18:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy pont ezért aggódom hogy nem érzek semmit. Mert a vetélésnél sem éreztem aztán csak egyszer vérzés 2 nap után vetélés.. :( Olyan jó az idősebb terheseknek már akik már rendszeresen érzik. Ők tudják hogy nincs baj..
2015. nov. 8. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam segít, ha a realiások talaján maradsz, de akkor aggódj tovább és várd, hogy a 4 centis embrió jelt adjon magáról...főleg ha masiknak már 2 centisen is ment...
2015. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem érzed az ironiát! Nincs miért izgulnod, akkor se, ha 16 hetesen nem érzed még!
2015. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!