Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Súlykérdés? Rettegek, hogy...

Súlykérdés? Rettegek, hogy elhízom, mint az első terhességemnél (+ 20 kg).

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok,és bő 3-4 kg jött már fel rám,pedig nem eszem semmivel sem többet,sőt a csokit kerülöm.

A nadrágjaim azonban még ugyanúgy feljönnek rám,csak persze begombolás nélkül,mert a pocim már szép kerek. EZek szerint bízhatok abban,hogy csak hasra híztam egyenlőre?


2013. aug. 26. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

én úgy tartottam magam karban, hogy sokat sétáltam várandósság alatt. amit felszedtem (14 kiló), a kórház után 5 nappal le is adtam :) és nem ettem többet, mint azelőtt, max bűnöztem kicsit, ha megkívántam valamit :)

a séta nagyon jót tesz. jó időben a szabadban, rossz időben én plázákban mászkáltam (hozzáteszem, nem vásárolgattam, hanem nézelődtem, álmodoztam) :)

jó babavárást :)

2013. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Néha egy túró rudi nekem is lecsúszik,de heti egynél többet nem merek :(

A séta mennyi volt? Heti hányszor mentél?

2013. aug. 26. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló cipőben járok mint te. Én az első terhességemet eleve pár kiló plusszal kezdtem. És "csak" 17 kilót híztam. Ráadásul azok közé tartozom, akik szoptatás alatt nem fogynak, hanem híznak. Így igen csak kigömbölyödtem. Sikerült 20 kilót fogynom, amit már több mint egy éve tartok. Most ismét babát várok (igaz, még csak 7. hetes vagyok), 10 kilóval kevesebbel kezdek, mint az előző terhességemnél. Muszáj visszafognom magam, mert könnyen elszalad a ló. Tudom, hogy a baba egészsége fontosabb, mint hogy hogy néz ki az ember, de ismerem magam, ha nem figyelek oda, nagy bajok lehetnek...

Még azt nem tudom, hogyan fogom leküzdeni a mérhetetlen csokoládé/édes péksütemények iránti vágyamat.

2013. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elso terhessegnel +28 kg! Most 36.hetes vok +3 kg
2013. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek ettől...Most vagyok 19 hetes, és már 5 kg-t híztam. Ráadásul, már ebbe a várandósságba is +10 kg-val mentem bele...Első gyermekemnél cirka 25 kg-t híztam, és sajna a nekem a szoptatás sem segített, a szervezetem csak szépen tartalékolt tovább...Én csak annyit próbálok, hogy ésszel eszem - igazából a hízás akkor indult be nálam, amikor eljöttem a munkahelyemről - mint előtte ettem (szóval nem kettő helyett), ill. vacsorára valami könnyűt eszek csak. Remélem megúszom kb. 10 kg-val, aminek a nagy része távozik szülésnél (baba, meg hasonlók)...
2013. aug. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már 11.héten +3kgnál jártam.

Most 30.hetes vagyok és 13kgnál tartok.

Retegek én is,hogy 20 lesz belőle.

Pedig keményen edzek majdnem minden nap,jövök-megyek nem nagyon kímélem magam és még is hízok.Mondjuk az édességet nem vetem meg,de sztem nem eszem annyit,ami indokolná ezt a hízást.+heti 2gyümi napot tartok,olyankor mindig -2kg,nagyon szeretem :)

2013. aug. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!