Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebből koraszülés?

Lehet ebből koraszülés?

Figyelt kérdés
Napok óta fáj a hasam alja különösen jobb oldalon. Orvoshoz nem akarok menni mivel félek, hogy a vizsgálattól hamarabb megindul a szülés. Amúgy csütörtökön megyek ultrahangra, nem tudom az kimutat -e valamit.
2015. nov. 8. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggodj szerintem. En az 5-ik hettol kezdve minden fele fajdalmat ateltem. Idoszakonkent mindig mashol mas tipusu mas erossegu. Egyszeruen csak mindig tortenik valami. Most 36 hetes vagyok es mar azt mondogatom a fiamnak hogy lassan kesziljon, 2-3 het es johet! De ha nagyon aggodsz holnap menj orvoshoz.
2015. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok

Nem vizsgal, max uh val nez szerintem. Hany hetes vagy egyebkent?

2015. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem ìrni, hogy a jövő héten töltöm a 32 hetet.
2015. nov. 8. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy oldali fájdalom szerintem nem jelez szülést. A babád pedig nem kicsi, simán nyomhat valamit. Mindenképpen említsd meg az orvosnak mikor mész de ezzel nem hiszem, hogy azonnal orvoshoz kellene szaladni persze ez a fájdalom erősségétől függ.
2015. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy jól írja az első.. mindenféle fájdalom van.

Erős fájdalom sose jelent jót illetve a periódikus keményedés/görcs amire figyelni kell, voltam ezzel 31 hetesen ügyeleten is bár reméltem hogy csak jósló, hála istennek csak az volt és időben jött a babám.

2015. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pont a jobb oldalon fajdalom, mintha egy kulcs szurta volna kivulrol a hasamat, olyan volt. Sirva vezettem a korhazig, majd ott vizeletmintabol kideritettek, semmi bajom, s akkor el is allt a fajdalom. Nem volt koraszulesem. Biztos nyomott valamit.... ki tudja...
2015. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!