Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitséget kérek Sürgös...

NikiDávid kérdése:

Segitséget kérek Sürgös Nagyon, Epepangásom van és májam lassan már a 40max hatarértéknél veri a 300-at, nem tudom mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Tegnap ota fekszem.bent korhazba 31hkm vagyok, 2 tüdöerlelö meg volt már, választanom kell hogy átfektetnek a máj ambulanciara kapok máj gyogyszereket hogy ne áljon le májam azzal a kockazattl hogy nem tudjak 80-90% sem biztositani hogy az erős gyogyszerektől nem.lesz baja a babának! Vagy meg császaroznak most koraszülöttlesz nyilvan való de tudom hogy máj gyogyszer semmibe nemkarositota ??? Hogy döntenétek, minden féle valasz elfogadok csk adjatok tanácsot elore is Köszönöm

#koraszülés #epepangás #Májmüködés
2015. okt. 30. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek milyen gondokat okozhatnak a kicsinél?
2015. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendelenesség akár visszamaradottság fogyatékosság, mindha az ember nem tudná milyen erösek.maj gyogyszerek, terhesség alatt köhögésre nem.fejlesztettek ki gyogyszert nem hogy akkor májra! Az ilyen.válaszokat kerülném! Csak segitséget keretem ki hogy döntene...!!
2015. okt. 30. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Plusz információt kért az első. Ha a pontos kimenetelek nem ismertek, akkor dönteni se lehet.

Dobj fel egy érmét akkor mérlegelés helyett.


A "mindenféle választ elfogadok" pedig elég elhamarkodott kijelentés volt.

2015. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt te döntöd el. Szerintem az orvosok nem véletlenül bízták rád a döntés. Mindkét esetben ugyanolyan jó/rossz esélyei vannak. Én ebben a helyzetben azt mondanám, inkább erősödjön meg idekinnt, mint bennt legyen bármi baja. De ez én vagyok. Nem mérvadó.
2015. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm 3-as ikrei 31. hétre jöttek világra. Nagyon picik voltak. De mindhárom túlnőtte az én fél évvel később született babámat. Mostanra már olyan nagyok, hogy na! És rettentő okosak, mert nagyon sokat mondókázott velük az anyjuk kicsi korukban, és rengeteg fejlesztő játékot játszott velük. Én a gyors császárt választanám, mert a picinek anya kell és csak így lehetséges. A picike túl fogja élni csak sokkal kisebb lesz mint a többi újszülött. Kitartás!!!
2015. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!