Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti mit gondoltok?...

Kismamák ti mit gondoltok? Csak én kapok agybajt?

Figyelt kérdés
Jelenleg 30 hetes kismama vagyok, van olyan barátnőm/ ismerősöm aki szült és olyan is aki nem. Mindkettőjüknél mások a reakciók a szüléssel kapcsolatban, az embert állandóan riasztgatják, hogy milyen borzasztó, hogy ők biztos hogy császárt fognak követelni az orvostól mert utána milyen gáz lesz ott lent minden, a gyerek is véres meg büdös...meg milyen undorító... nem lesz orgazmusok, kitágulnak megváltoznak, és hasonló nyalánkságok.....én ezektől kikészülök teljesen!!! Ti? nagy izgalommal várom a picurt és természetesen szeretnék szülni, nem tudnak ilyenekkel elijeszteni, sőt! csak felháborodok inkább vagy nevetek...milyen önzőek vagyunk mi nők..... Ti is tapasztaltok ilyet? Mit gondoltok? Azt meg hagy' ne is említsem meg, hogy totál el vagyok ítélve mert nem fogadtam fel orvost..... :D :D

2015. nov. 9. 23:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nincs bizony kedves utolsó! :) :)
2015. nov. 11. 22:53
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem az első szülésem egyáltalán nem jó élményként maradt meg (sokáig nem is akartam második babát), de meg sem fordult a fejemben, hogy császárt kérjek. Inkább úgy fogom fel, hogy ha akkor végig tudtam csinálni, akkor most sem lesz másképp. Sőt megbeszéltem magammal, hogy most könnyű és gyors szülésem lesz. ;)

Én három hétig alig tudtam ülni és járni (az első hét volt a legkegyetlenebb)éppen ezért a 6 hetes kontrollra is 8 hét után mentem el. Féltem, hogy milyen lesz a szex, de pozitívan csalódtam, mert jobb lett a szexuális életünk, mint szülés előtt. :)


Igazad van, hogy nem foglalkozol a károgókkal. Állj hozzá továbbra is pozitívan, ők meg majd ne csodálkozzanak, ha bejönnek a félelmeik, mert bevonzzák maguknak.


23hkm

2015. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mi a fene ***** válasza:
Offolom az előttem szólókat. Nekem az 1. sima szülés volt, 4 kg-os gyerekkel, a 2. sajna császár. Nem én , hanem az orvosom akarta igy, faros volt a 4.20-as gyerek , terhességi diabetesz, és 35 éves voltam. Sokkal rosszabb volt a császár, nem ajánlom kivánságra senkinek.Az 5. napon lázas voltam, sőt még itthon is, pedig akkor még 10 napra engedtek haza.
2015. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!