Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hét 5naposan mehetek...

17 hét 5naposan mehetek genetikai vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Azért is mennek előtte pár nappal mert pont előtte mennénk egy hétre pihenni és mire megyek tanácsadásra előtte nap este jövünk haza. Ez probléma vagy ugyan úgy meg tudják nézni ?
2015. nov. 10. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Határeset, mert 18-20. hét körül kell hivatalosan, de szerintem jobb, ha a 20. héthez közelebb vagy, mert nagyobb a baba, jobban látszanak a dolgok.
2015. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem probléma, legalábbis nekem az orvos adott időpontot nov. 16.-ra, de akkor még csak 17+3 napos leszek
2015. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
19 hetesen kell vissza mennem hozzá azt mondta addigra legyen kész az ultrahang ! Most egy nappal megyek hamarabb a babám méret szerint egy héttel nagyobb minden ultrahangon , így nem 17 hét 5napos hanem 18 hét 5 napos leszek . Ezt akkor figyelembe veszik nem hogy nagyobb és jókor megyek vissza ?
2015. nov. 10. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!