Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor múlt el a sűrű...

Nektek mikor múlt el a sűrű vizelési inger? 18 hkm

Figyelt kérdés

Már nagyon kezd elegem lenni belőle :(

A 20 hónapos babámmal nem tudok már lemenni a játszótérre sem mert 10-20 percenként kell pisilni, deeee annyira mint aki 1 hete nem pisilt..

Ez vajon mikor múlik már el?

A picike nyomhatja ott lent ugye?

Mert ma éreztem h oda bele"rugott" legalábbis olyan érzés volt :D örülnék ha nem feküdne rajta a drága.



2015. nov. 11. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
28 hetev vagyok,meg mindig ugyanannyira tart, mint 18 hetesen.Kitartas, ez nagyon idegesito,tudom...de nem valoszinu h enyhul....
2015. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem enyhól, sőt, ahogy nő a baba egyre jobban fogja nyomni :)
2015. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyhülni majd szülés után fog, addig csak egyre rosszabb lesz. A végén nekem már volt olyan éjszaka, hogy ötször mentem pisilni.
2015. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NikiDávid ***** válasza:
szia én 33hkm vagyok és minnél nagyobb annál jobban fogja nyomni, egy barátnőmnek annyira nyomta hogy be is pisilt mindig tőle, kitartás
2015. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ajjh hát tényleg nem minden terhesség egyforma. Lányommal semmi ilyen panaszom nem volt, vígan telt a 9 hónap. Hááát köszönöm szépen a "fájó" igazságot :D

Mindenkinek ment a zöld kéz :) 👍

2015. nov. 11. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Szülés után
2015. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szules utan se sajna :) szoptatas alatt a sok bevitt folyadektol ugyanugy szaladgasznod kell :)
2015. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is állandóan pisilek, a lányomat alig tudom elvinni oviba, mert úgy érzem menten bepisilek. Ráadásul így a második terhességnél már vizelet tartási problémáim is vannak. És a védőnő szerint így sem iszok eleget! Kitartást neked is, ahogy írták ez végig így lesz!
2015. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!