Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » EZ keményedés lehet?

EZ keményedés lehet?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul, hogy éjszaka hanyatt fekve fordulok, ha akár csak egy pillanatra is, kemény gombós lesz a hasam, viszont ha oldalra fordulok, még mindig kemény de közben rugdos is a baba. Úgy tudtam, hogy keményedés közben nem mozognak. Olyan is szokott lenni, hogy ülőhelyzetben alul bekeményedik, olyan érzésem van mintha lehúzódna a baba, és azonnal pisilnem kell, néha még a hólyagomba is beleszúr. Az orvos megvizsgált azt mondta nem keményedek, de emelte a magnéziumot, ennek ellenére nem változik a helyzet. Ez tényleg keményedés, vagy csak a baba?
2015. nov. 12. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A baba mozgása miatt is lehet kemény a pocak. Hanyatt fekve nekem is volt ilyen, nekem az orvos azt mondta ne fekudjek a hátamon mert nyomhat valami ideget. Az ülő helyzetes nekem a baba mozgásának tűnik inkább, biztos focizik a hólyagoddal. Mikor nem az egész pocak kemény az a baba.
2015. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a hanyatt fekvés csak addig tart amíg egyik oldalamról a másikra fordulok, de neki ennyi is elég. Állóhelyzetben soha nem érzek hasonlókat. Vagy akkor nem is lehet?
2015. nov. 12. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, nekem is főleg hanyatt fekve van, de nem mindig, van hogy egy bizonyos idő utàn.

Ez nem kemènyedés, csak a baba úgy fordul, ami eléggè kellemetlen...

2015. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ha hosszasabban 5-10 perc fekszem hanyatt, akkor érzem picit megfeszülni a méhem tetejét. Elmúlik magától is hamar, de helyzetváltoztatásra rögtön. Ez már 20. hét előtt is érezhető volt, csak akkor még köldök magasságban, most meg már a gyomromnál. :)


Én a mai napig nem tudom eldönteni, hogy ez lenne-e a keményedés, vagy a baba feszíti-e be magát... Hétfőn kérdeztem a nőgyógyászomat is, azt mondta, inkább az a valószínű, hogy a baba. Bár pasi, biztos nem érzett még ilyet. :)))


29+6 hkm

2015. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nem hiszem, hogy keményedés. A keményedés nekem általában járás közben volt és más érzés volt, mint ez a hanyatt fekvéses, ugye volt nekem is belőle bőven és nekem is csak addig, amíg meg nem fordultam.
2015. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!