Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Miket egyek így?

MKs kérdése:

Mit csináljak? Miket egyek így?

Figyelt kérdés

Csupán a tésztákat bírok enni, de azt minden mennyiségben.

Persze se zöldség, se tej, se gyümölcs, se hús /az utóbbira rá se merek nézni. Ami jó hogy a halakat megbírom enni. Terhesség előtt sok húst fogyasztottam.8 hetes vagyok idáig ami gyümölcsöt megettem mind viszont láttam kivétel ma egy kis szőlőt. Hogy jut igy vitaminokhoz?


2015. nov. 12. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik ez az időszak, ès újra fogsz tudni normàlisan enni. Addig meg edd, ami jólesik. Szedhetsz nyugodtan vitaminokat, nèzegess a boltokban, hogy mi esne jól.
2015. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
velem is volt igy kb a 10. hetig, de en meg a vizet is kihanytam.. ugyhogy az sem volt jo, de mar annal nagyobb etvagyam van... :D:D sajnos
2015. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél azt ami jólesik. Majd elmúlik. Az első 15 héten én sem tudtam enni csak tejfölös tésztát reggeli-ebéd-vacsora. A hústól egyenesen rosszul voltam. Édeset a 24. hétig nem bírtam enni. A baba elvesz mindent ami kell neki. Ha szedsz terhesvitamint nagy baj nem lehet ebben a pár hétben. Sokan enni sem tudnak a folyamatos rosszullétektől és inkább fogynak. Nem lesz semmi baj ne aggódj! :)
2015. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt diétáztam eü okokból, csak zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiőrlésű gabonát, magvakat, és az ezekből készült ételeket ettem. Kb. a 6. héttől nem bírtam ezek egy jó részére ránézni sem, maradtak a felsorolásból a gyümölcsök, újra ettem húst, tejtermékeket, egyszer 4 napon keresztül pár banán kivételével szinte csak instant krumplipürét. Ilyenkor azt eszi az ember, ami lemegy. Szedtem én is a vitaminokat, és kb. ennyit tudtam csinálni. Kísérletezhetsz esetleg különböző gyümölcsökkel-zöldségekkel, hátha rákapsz valamelyikre, nekem az első 3 hónapban az alma volt a jolly joker, a hányinger mellett is lecsúszott, és mástól is hallottam már ezt. Zöldséget sajnos kb. semmit nem eszek azóta sem, pedig tudom, hogy kéne.

25hkm

2015. nov. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2015. nov. 13. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!